Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

hmmm czy moze mi ktos odpowiedziec w jakim miescie rozgrywa sie akcja filmu "siedem" moze nie ma to wiekszego znacenia ale jakos mnie to trapi...

"Symetria"

użytkownik usunięty

Siema.Co sądzicie o tym filmie?Czy ma ktos juz go na jakims nosniku?Piszcci,piszcie i jeszcze raz piszcie!!!

La femme Nikita

użytkownik usunięty

Poszukuję adresów serwerów lub stron z których mogłabym ściągnąć odcinki La femme Nikita..Byłabym wdzięczna za pomoc:))

czesc
czy zanim wybierzecie sie do kina czy wo wypozyczalni po plyte czy kasete siegacie w sieci po zwiastun filmu? czy przygotowana przez tworcow zajawka jest wam zupelnie obojetna i moze uwazacie ze to oszukiwanie widza, pokazywanie ciekawostek w ciagu 2 minut a jak sie okazuje to wszystkie fragmenty w filmie:) kilka...

więcej
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

szukam filmu

użytkownik usunięty

Czy moglibyście mi pomóc ?
Chcę kupić film pt Ojciec panny młodej z 1950 roku ze Spencerem Tracy
Gdzie w Warszawie ?

Cena

użytkownik usunięty

Hejka, mam pytanko jak można sprawdzić tu cene biletu na film pt "American Pie : Wesele" ? A może ktoś wie? Prosze o pomoc...Z góry dziękuje!

wpisujcie, jak waszym zdaniem zakończył się film bunuela pt.Piękność Dnia. (np.Pierre wyzdrowiał, czy nie...)

Poszukuję filmu "Fear In The Night" (Nocne lęki) 1972 ,ang. Reż. Jimmy Sangster wyk. Peter Cushing, Joan Collins. 25 lat temu bardzo się bałem. Pamiętam że akcja działa się w starej szkole, odgłosy w klasie dzieci których nie było. Kobieta z załamaniem nerwowym była straszona przez jakiegoś psychopate z jedną ręką....

W łózku z Madonną

użytkownik usunięty

witam,
chciałbym kupić kasete VHS z tym filmem (jestem z Warszawy) i nie zabardzo wiem dokąd się udać. Sprawdzałem w empiku- nie posiadają takiego tytułu.
Jeżeli ktoś coś wie proszę o pomoc.

pzdr,
kast
:)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones