Dziękujemy za Wasze opinie, które licznie zgłaszaliście na forach oraz w wiadomościach mailowych. Po zapoznaniu się z nimi rozpoczęliśmy intensywne prace nad usprawnieniem nowego profilu użytkownika. Już teraz możecie zauważyć, że liczba elementów w zakładkach "oceny" i "chcę zobaczyć" została zwiększona. Same listy ładują się także szybciej.

Obecnie pracujemy nad kolejnymi zmianami, które najczęściej pojawiały się w Waszych propozycjach. Najważniejsze z nich to:
- dodanie informacji o emisji w telewizji filmów, które chcecie zobaczyć;
- możliwość sortowania listy znajomych według gustu;
- zmiana w zakładce "materiały" tak, aby była bardziej czytelna i więcej elementów mieściło się na stronie.

Mamy nadzieję, że wszystkie te zmiany uda się nam udostępnić już w przyszłym tygodniu. Ich wprowadzenie nie oznacza jednak zakończenia prac nad nowym profilem użytkownika. Planujemy wzbogacić go o kolejne nowe funkcje i usprawnienia, dlatego też w dalszym ciągu czekamy na Wasze opinie oraz sugestie. Wierzymy, że dzięki nim uda się nam stworzyć profil, który w pełni spełni Wasze oczekiwania.

Iraheta

chyba sobie żartujecie, jasne że post miał tylko nas uspokoić nas aż nam sie to znudzi, albo zapomnimy... Wywalili pewnie troche (beznadziejnej) pracy i środków by utworzyć te nowe profile i pewnie tak sobie nie zrezygnują z tego... uszczęśliwić nas na siłę.

Nethvoy

Zapraszamy na FDB. Portal przyjazny użytkownikowi: https://forum.fdb.pl/temat/40987-z-tej-strony-nieleglany-imigrant-z-filmwebu

Marac

Namówiliście mnie. Dodam konto (już teraz) i w pełni przeniosę się, ale dopiero jak odczekam jeszcze ten miesiąc. Jak filmweb nie ogarnie się do czerwca, to nie mają tu czego szukać po mnie.

Nethvoy

Oceny radziłbym przenieść już teraz. Ludziom od czasu "Dobrej Zmiany" zaczęło podmieniać ocenione filmy na inne. Kto wie co jeszcze spartolą? Może sobie skasują całą bazę danych przy kolejnym apdejcie?

Marac

Dalej nie mogę pojąć, a w końcu minęło troche czasu, jak można było spieprzyć coś co było naprawde w porządku, nikt przecież się na to nie skarżył, na dodatek przy tym updatecie jeszcze te błędy... Można było odświeżyć trochę layout ale pozostać przy starym koncepcie, tak jak wszystko było rozmieszczone. Dodać nawet te cholerne "zdjęcie w tle", "jesteście podobni jak..." i co tam jeszcze wymyślili, ale nałozyć to na stary, dobrze sprawdzony rozkład. Dalej nie mogę tego przeżyć, bo było to coś z czego korzystałem bardzo często, czy to przeglądając profile znajomych czy nieznajomych patrząc co ostatnio ogladali, czy czemu dali 10. Wchodziłem sobie w zakładkę z filmami czy serialami i sortowałem według tego co najbardziej chce obejrzeć wg daty dodania, na jednej stronie mieściło się bodajże z 30-40 wyników i to było bardzo przydatne by kontrolować to co chce się obejrzeć (i np. w moim przypadku) w jakiej kolejności. Wystarczyły raptem dwa - trzy kliknięcia i byłem tam gdzie chciałem. Teraz już nie wchodzę na swój profil, przeszukanie mojej bazy oglądanych seriali czy filmów które chce obejrzeć to parenaście kliknięć i 5 wyników na stronie. Jakaś totalna porażka, w niczym mi to nie ułatwia życia, nawet wygląd jest taki, że nie chcę się na to patrzeć, wykastrowanie funkcji które ludzie używali to też totalny debilizm. Stronę główną można było jeszcze znieść, bo nie jest ona najistotniejsza na tym portalu, który sam chce sie nazywać bazą filmową. Teraz tylko utrudnili korzystanie z niej... w imię czego ja się pytam?...

Nethvoy

Dokładnie. :-(

Nethvoy

A co byś powiedział gdybyś miał jakąś walkę z trollami mało tego jeden z nich by ci zarzucał posiadanie multikont a sam bezczelnie z 2 kont należących do niego by cie obrażał zgłaszałbyś to moderatorom oni zamiast usuwać jego posty usuwali by tylko twoje a na końcu by cie zbanowali ? bo to właśnie spotkało mojego kolegę gościa bardzo znającego się na filmach,grach troszkę mniej na serialach a trolle hasają dalej na fw, nie wku... by cie to ? według mnie najpierw powinni zrobić porządek z tymi trollami i małpami, zatrudnić moderatorów z doświadczeniem którzy będą moderować zgodnie z regulaminem a nie według swojego widzimisię a później na spokojnie wysłuchać użytkowników "jak byście chcieli żeby wyglądały wasze profile po staremu coś dodać zabrać ?"
PS. Dzwoniłeś do redakcji na numery które ci podałem w temacie o najstraszniejszych potworach ? zrobiliście im nalot ? coś mówili ? pozdr

FW_NEW_ORDER

"A co byś powiedział gdybyś miał jakąś walkę z trollami"

Ja bym powiedział, że powinieneś dostać bana. Trolle się ignoruje, a nie prowadzi z nimi wojny.
Oczywiście bana powinni sprawiedliwie dostać wszyscy - nie tylko Twój kolega ale i ci z którymi wojował.

Marac

A ja bym powiedział żebyś stąd Wy****** bana powinieneś dostać ty bo przez takich ludzi jak ty ten portal jest intelektualnym dnem !!!

Marac

Jakiś kolejny skrót dla Gimbusów ?

FW_NEW_ORDER

http://lmgtfy.com/?q=QED

Marac

No rzeczywiście popisałeś się gimbusie XDDD

Marac

Troll, nie zawracaj sobie głowy.

KRCK

Ale taki, który nie wie, że jest trollem. To mnie trochę zafascynowało. :)

Marac

Tak, wybitny bystrzak. ;)

KRCK

Za to Ty i twój kochanek powyżej jesteście równie bystrzy co woda w klozecie noi się dzieciak zaraz zmaterializuje już widzę jak wlazł na fw parodia na maxa XDDDDD

KRCK

No i kto tu kogo pierwszy zaczepia żałosny Trollu Wpadłeś dziecino XDDD

filmweb

Gratulacje SUPERMEGAZAJEBISTY filmwebie, większość normalnych osób właśnie przenosi się na FDB!! Zostaną wam tu same małpy i trolle, doigraliście się.

WujekChu1ek

trochę szkoda paru dobrych lat klikania, a FDB ma dużo słabszą bazę, ale jeśli będzie nas więcej, a oni nie zwolnią tempa to szybko nadrobimy braki ;-)

blekit_paryski

Ale ja się nie przenoszę, JESZCZE, choć ograniczam działalność.

WujekChu1ek

Wolisz tu zostać z samymi małpami i trollami? Będziesz nimi przewodził jak Cezar z Planety Małp ;)

adamus0101

"Będziesz nimi przewodził"

Król WujekChu1ek wyrzuca Lorda Truffla z Forum FW:
https://www.youtube.com/watch?v=3qIb3kuha4k

Marac

:D

Najsmutniejsze jest to, że gdy jednego trolla wyrzucają z forum drzwiami to dwóch już włazi oknem.

WujekChu1ek

https://youtu.be/eLeRVduKSJQ?t=48s

Marac

Na fdb jest za mała baza, połowy moich filmów nie mają...

WujekChu1ek

Brakujące filmy można samemu dodać i będą w bazie po około 10 dniach z wszystkimi informacjami. Tego filmu cztery dni temu jeszcze nie było w bazie: https://fdb.pl/film/849281-a-la-recherche-de-l-ultra-sex Teraz w kolejce czeka już tylko recenzja.

A dodawanie to przyjemność, bo formularz prowadzi Cię za rączkę i wszędzie są dostępne szczegółowe FAQ dla dodających. Ja na FW też ciągle natrafiam na braki, tylko że na FW uzupełnienie bazy o jakiś film trwa prawie dwa lata (licząc tak - nowy tytuł 235 dni a później już tylko 255 dni na podstawowe informacje, obsada i plakat trochę wcześniej), a na FDB 10 dni.

No i na FDB dużo mądrzej jest ustawiony limit kontr - jest on sumaryczny:

"Obecny limit to 400 treści, które można dodać w ciągu jednego dnia (od godz. 00:01 do 00:00).

Limity obejmują ilość elementów, a nie treści. Dodawana treść może się składać z kilku elementów np. w jednej treści dodaję 15-osobową obsadę, 2 scenarzystów, reżysera i 5 producentów - moja treść składa się z 23 elementów, a co za tym idzie limit zostaje pomniejszony o 23 treści."

A więc jak się uprzesz to jednego dnia możesz dodać kilkadziesiąt nowych filmów i po tygodniu pojawią się w bazie i to od razu z plakatem, bo plakat dodajesz od razu do nowego filmu.

Marac

Czytam twoje posty w innych wątkach;)

WujekChu1ek

No to co płaczesz jak baba? Zawijaj kiecę i przenoś oceny - dopóki wszystkich jeszcze nie podmienili na "American Pie".
;-P

Marac

Bardzo lubię ten portal i się przyzwyczaiłem, zmiana layoutu tego nie zmieni, przeżyłem już 3 takie zmiany, przeżyje kolejną... Stracą kolejnego dodającego.

WujekChu1ek

Tak mówiłem podczas ostatniej zmiany - teraz przebrała się miarka.

"przeżyłem już 3 takie zmiany, przeżyje kolejną"

- Potrzymaj mi piwo - powiedział product development director Bochenek, przeczytawszy buńczuczne zapewnienie WujkaChu1ka...

WujekChu1ek

Moich filmów też nie mieli, ale się spięłam i dodałam. A miarka przebrała się już jakiś czas temu - w momencie dodawania takich rzeczy:
http://www.filmweb.pl/tvshow/Warsaw+Shore%3A+Ekipa+z+Warszawy-2013-770681 ;-)
Jak dopną import "chcę obejrzeć" i dopracują emisję TV to będzie złoto!

blekit_paryski

Widziałem koło 8tys, jestem pewny, że połowy nie mają... Nie chce mi się jeszcze uzupełniać za darmochę bazy fdb... Nie mam czasu na jakieś fochy i perdoły, a Warszaw szor niech sobie będzie w bazie, co mi do tego, nie oglądam, nie lubię i nie będę siedział tam na forum, niech dodają sobie do bazy co chcą....

Wiele rzeczy nie podoba mi się na FDB, więc jest po równo... W szczególności forum, gdzie siedzę najczęściej, częściej niż na nowym superwyczesanym profilu...

WujekChu1ek

Fakt, 8 tys. to spory kłopot. Mi przy niecałych 2-óch zajęło to troszkę czasu. Ale muszę sprostować - tu nie chodzi o fochy czy pierdoły, a znaczny upadek jakości serwisu, ot co.

blekit_paryski

Wiem, wiem, ale niektórzy przez to strzelili focha i przenieśli się na FBD;) Dziś zaś mamy sprostowanie ich nieudolnych prac. Poprawili co nieco...
http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Kolejne+nowo%C5%9Bci+w+profilu+u%C 5%BCytkownika,2998940

WujekChu1ek

Dzięki za inf., oddali emisję w TV więc przywrócili sens mojemu byciu tutaj :D
pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
WujekChu1ek

"Zostaną wam tu same małpy i trolle"

Tak po namyśle, to może być nawet pożądane przez obecny Zarząd. Trolle z Inne generują więcej ruchu niż normalni użytkownicy.

Marac

W sumie racja...

filmweb

do dupy - inaczej nie można tego nazwać. Czemu nie mogę szukać filmów wśród swoich ocenionych wg wpisanej frazy - mogę jedynie sortować... kto Was w ogóle prosił o takie zmiany? I po co to zdjęcie w tle? Za mało fejsbukowy ten portal??

Wookie_LG

Fakt to bardzo wielki minus, często szukam ludziom filmów i gęsto używałem tej wyszukiwarki jak znało się część tytułu, albo angielską frazę... Kiepsko, liczę, że to naprawią...

filmweb

Fajnie by było jak by można go było dostosować do swoich podobań. Jak ktoś chce mieć np. na wierzchu notki na blogu, lub większą ich ilość, albo więcej ocen gier, czy filmów to żeby możne było to ustawić i żaby było to żeby to było bardziej posegregowane. Wiecie ostatnio obejrzane filmy razem, ostatnio ograne gry itp.

filmweb

Tak, tylko opcja "chcę zobaczyć w tv" w praktyce właściwie nie działa co najmniej od wczoraj. Wyświetla się niby 5-6 pierwszych pozycji, potem jest biały pasek (najprawdopodobniej nie załadowany jeden z tytułów), potem znowu kilka wyświetlonych pozycji, a dalej następnych kilka białych pasków.

Kiedy można oczekiwać rzeczywistej realizacji Waszej obietnicy?

hando

Pewnie nigdy:-D

filmweb

dzięki

filmweb

A co z zaglądaniem do wszystkich możliwych ocen gustopodobnych użytkowników nienależących do grona znajomych. Tak też każdemu z nas link filmweb.pl/similar-users działa, gdzie wskazuje na to, że mamy gustopodobnego, który nie należy do grona znajomych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones