Pewnie temat był już poruszany, ale codziennie mnie wkurza WYSZUKIWARKA FILMWEBU.
Do czego ma służyć okienko wyszukiwania na stronie głównej , w którym nic nie można wpisać?Do ozdoby? Czy do przeniesienia na stronę wyszukiwarki?A dlaczego, po wyszukaniu czegoś, i po kliknięciu w LUPKĘ, by wyszukać coś innego, zostajemy przeniesieni czasem na stronę wyszukiwania, a czasami na główną, z której przeniesie nas na stronę wyszukiwania?Czy WY robicie to NAM-użytkownikom na złość, czy po prostu nie lubicie, jak coś działa tak jak powinno? Może u innych działa inaczej, ale u mnie tak właśnie działa WASZA wyszukiwarka...

ymak

dziwne, u mnie działa normalnie...

maniok12

Nie wiem, może mam słaby internet-Orange mobilny.Ale jest to wkurzające, dlatego się żalę...
Ktoś ma tak jak ja?

ymak

Oni tak maja. I wyszukanie czegokolwiek dziala na raty. Najpierw przeniesienie na strone wyszukiwania, a pozniej wyszukiwanie p ktore dziala o wiele gorzej niz Google. Dziwne, ze w konkurencyjnym IMDB wszystko dziala normalnie w pojedynczym oknie. Ktos tu wzial kase, a robote spartolil... Pewnie cale FW siedzi w PO. W malwersacji srodkow sa mistrzami swiata!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones