Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

1) Dodanie opisu...

Dlaczego nie można dodawać opisów, które znajdują się na innych portalach ( uznawane jest to za plagiat ) hehe, to jest śmieszne.
Przecież każdy kopiuje opis z tego serwisu, większość opisów znajdująca się w necie jest po prostu przetłumaczona z jakiegoś zagranicznego serwisu. Nie spotkałem się...

więcej

Dlaczego mój temat został wykasowany? Nie przeklnąłem, nie ubliżałem nikomu, byłem miły i kulturalny. Więc napiszę to jeszcze raz.

Najbardziej niekompetentni werzy to:

1. Żarłacz

2. Kotecek karoliny

3. Szczepan/nawka

Powinni oni zostać jak najprędzej odwołani ze swojego stanowiska, gdyż działają oni na...

więcej
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

fajnie ze istnieje opcja "w kinie" gdzie pokazywane sa filmy wyswietlane w kinach w ktorych produkcje zazangazowani sa twoi ulubieni aktorzy.
zycie ulatwila by bardzo opcja "w TV" dzialajaca w ten sam sposob co "w kinie". moze warto ja w koncu wprowadzic?..

O co tutaj chodzi... Kiedyś mogłem bez przeszkód dodawać obsadę, a teraz, gdy chcę "zostać autorem tej strony" to po prostu nie mogę. Nie mam tego w opcjach, o co chodzi?

O ile wiem, przy ciekawostkach i opisach nie trwają żadne testy...Więc czemu na akceptację ciekawostki czeka się ponad dwa tygodnie? Dajcie nowym werom uprawnienia na opisy i ciekawostki, bo tym "starym" ich werowanie już się chyba znudziło.

Mam pytanie...

użytkownik usunięty

Czemu, gdy coś piszę na forum i jest krótkie wyskakuje mi napis na dole "za krótki" i trzeba w wpisie przytrzymać spację i dopiero wtedy wysyła wiadomość?
Z góry dziękuję za pomoc.

Dlaczego

użytkownik usunięty

dalej nie widać "ulubionych użytkowników" danego usera?? To jakiś błąd, czy opcja została zablokowana??

Chciala bym dodac zdjecie aktorce. Nie ma jeszcze zdjecia. Gdy klikam dodaj zdjecie nic sie nie dzieje! Jak mam dodać zdjecie?!
Z gory dzieki za odpowiedz.

Mam pewien dziwny problem. Mianowicie dałem pewnemu filmowi ocenę i chciałem ją potem zmienić na inną. Jednak gdy ją zmienię i odświeżę stronę, znowu jest obecna ta ocena która była na początku, nie ta na którą zmieniłem;/. Dzieje się tak w przypadku tylko jednego filmu, z innymi jest ok...wie ktoś dlaczego tak się...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones