Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Przykładem zabawnego i dotego profesionalnego weryfikatora FilmWeb'u jest Sz. Beeshop, który w bezczelny i żenujący sposób komuś kontrybucję odrzuca, a samemu potem dodaje tą samą, aby zdobyć punkty. To jest rodzaj pazerności, albo jakiegos uzależnienia od FW "-muszę mieć nr 1.!".
Pytanie skąd wiem? A stąd bo jak do...

więcej

Człowiek wyjedzie tylko na miesiąc z domu, nie dopilinuje a tu zmiany.Oficjalnie jadę na urlop, bo nie chcę tak pisać na pół gwizdka - uwierzycie że od miesiąca nie byłam w kinie?
Tak więc od października strzeżcie się, for the Ola strikes back!!!
Nie będzie przebacz - do kina znowu będę chodzić 3x w tygodniu i pisać...

więcej

O której godzinie są aktualizowane topy aktorskie i reżyserskie. Bo wiem że raz na dobe ale czy mają dokładną godzinę??

Ta punktacja była dobra przy kopiowaniu listy z epguides. Ale teraz, kiedy większość jest uzupełniona i brakujące trzeba przepisywać ręcznie z tv.com, to zdecydowanie za mało. Roboty z tym tyle samo, a może i więcej niż z obsadami, dlatego punktacja powinna być przynajmniej podobna - 1 pkt za 2 el.

Co sie stalo ? Wchodze do "zostan autorem strony" i nie widze dodaj obsade co sie stalo ?

Witam. Po dodaniu kolejnej notki na blogu, zaczęłam dodawac do niej zdjęcia, po dodaniu ostatniej fotografii, czwartej z kolei, cała moja notka zniknęła :( Czy ktoś miał podobny problem i czy ona wróci czy też mam ją redagowac po raz kolejny? No i dlaczego tak się dzieje? ? ?

Witam w jaki sposób dodać zdjęcie do profilu aktora ??

Przepraszam ale dlaczego tak długo się czeka aby zatwierdzono ciekawostkę do osoby kiedyś czekało się trochę ale nie tak jak teraz.. nie ma pretensji bo rozumiem że weryfikacja to trudna sprawa ja tylko chce wiedzieć jak przyczyna za tym stoi;)

Proszę o informację, jak się dodaje zdjęcia aktorów do galerii??????
Z góry wielkie dzięki!

jesli ktos wie to prosze o odpowiedz i jak mozna dodac swoj film aby przeszedl przez modernizacje??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones