Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Nie żyje Andrzej Turski.

użytkownik usunięty

Umarł dziś Andrzej Turski.

Szukam serialu opowiadającego o lekarzach z Australi którzy poruszali sie helikopterem. Serial leciał na początku lat 90-tych na Jedynce w niedziele przed albo po programie Pieprz i vanilia.
Wiem, że to dość cząstkowy opis ale jakby ktoś wiedział to byłbym bardzo dźwięczny.
Pozdrawiam.

Witam

Szukam serialu który oglądałem około 10 lat temu. Główna akcja rozgrywała się na tajemniczej wyspie, gdzie doszło do jakiegoś rodzaju morderstwa. Zapamiętałem, że całkiem spora część fabuły miała związek z kamieniami ustawionymi w krąg (coś podobnego do stonehenge)... pamiętam, że jeden z krwawił. Głównym...

Witam. Może temat błahy ale wytłumaczcie proszę jedną kwestię. Jest serial. Podczas napisów
początkowych co odcinek widnieje inny reżyser. Więc jest napisany ogólny scenariusz serialu przez
daną osobę a potem każdy reżyser ekranizuje odcinek na swój sposób? Tak to wygląda?
Z góry dzięki za wytłumaczenie ;)

Serial polityczny.

użytkownik usunięty

Witam,

Poszukuję serialu politycznego. Wiem, że temat dość obszerny, więc liczę na eklektyczny wybór
propozycji.

Z góry dziękuję. ;)

Witam wiecie może jak nazywa się serial i numer odcinka którego oglądałem dość dawno, a był to jeden z seriali ukryta prawda, dlaczego ja itd. chodziło w nim o to że na końcu bohater dowiaduje się że jego luba jest transseksualistą

Witam szukam tytułu serialu emitowanego w latach 90-tych na antenie TVP 1, głównym bohaterem był chłopiec który uczęszczał do szkoły z internatem i śpiewał w chłopięcym chórze taką piosenkę ze słowami "A we like she" akcja z tego co pamiętam działa się w Anglii , jeśli ktoś kojarzy ten serial będę wdzięczny za tytuł...

więcej

Hejo, czy zna ktoś tytuł reportażu, który był dzisiaj w telewizji między godziną 1 a 2 w nocy, opowiadał
o jakiejś ubogiej rodzinie. Niestety nie wiem na jakiej stacji, w programie tv nie mogę znaleźć.
Rodzice bardzo chcą odszukać ;) z góry dzięki za pomoc!

Kojarzycie może serial francuski o grupce przyjaciół, z której ktoś szantażował jakiegoś kolesia, chyba mieli zdjęcia jak kogoś molestuje. Potem jakaś chata się spaliła i niby ten facet w niej zginął. Oni wyjechali na wakacje, gdzieś nad morze i ten facet za nimi pojechał, cały był poparzony. Pozdrawiam

Witam.Interesuje mnie tematyka sci-fi,mogą być jakieś seriale o tematyce superbohaterskiej
lub żołnierskiej .Oglądałem już "Arrow" i "Doctor who".Nie podoba mi się "Star-trek" oraz "Stargate"
itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones