Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

1. serial opowiadał o rodzinie z tego co pamiętam był ojciec syn i córka znaleźli się oni na jakiejś
wyspie i w jaskini była stara wiedźma która zmeniała się w matke tych dzieci tylko nie bardzo
pamiętam w jakim celu, były tam też chyba dinozaury o ile dobrze pamiętam

2. akcja w tym serialu rozgrywala się na...

Witam.

Czy ktoś mógłby polecic interesujące seriale z gatunku S-F? osobiście uwielbiam klimaty 'trekowe", parę seriali obejrzałem i już mi się "kończą.
Te które widziałem:
Star Trek The Next Generation
Star Trek Deep Space 9
Star Trek Voyager
Star Trek Enterprise
Babylon 5 (wszystkie jakie...

Serial ten był o policjantce (tak mi się przynajmniej kojarzy, że ona była policjantką) w długich czarnych włosach i w skórze, jeździła na motorze. Miała partnera azjatę w długim jasnym płaszczu. Był jeszcze jakiś czarny charakter, gość miał chyba białe włosy. Kojarzę coś, że w jednym odcinku tego azjatę zastrzelili a...

więcej

Najlepsza scena gwałtu i najbardziej emocjonalna dla mnie to film Oskarżeni
The Accused. i wspaniala Jodie Foster.

Witam, poszukuje tytulu serialu puszczanego w HBO albo Canal + w roku 2006. Był to serial si-fc. Była tam scena z nastolatkami ktorzy przygarneli dziwnego stworka przypominajacego jaszczurke ktory uciekl na domowej imprezie i plywal w basenie. Wiecej nie pamietam i prosze o rade
pozdrawiam
ET

Rozmowy w Toku z Kalibabką

użytkownik usunięty

Witam serdecznie, bardzo zależy mi na odcinku rozmów w toku z chyba 2003 roku z Jerzym
Kalibabką , prosił bym was jeśli wiecie gdzie mogę znaleźć lub podajcie link, tylko do wersji bez
zakładania kont żadnych , najlepiej bezpośrednie wideo na stronie

Kilka lat temu chyba na TVN 7 leciał serial (chyba amerykański) o tajnej agencji rządowej która zajmowała się zjawiskami paronormalnymi. Pamiętam że był tam smok,kupidyn, i uosobienie strachu czy jakoś tak.
Wie może ktoś co to za serial??

Znacie jakieś dobre anime?

Moim skromnym zdaniem jeśli chodzi o amerykańskie seriale tego typu jak Łowcy okazji,czy Poszukiwacze złota to wszystko jest robione pod widza,tak samo jak inne tego typu programy,nie bądźcie naiwni .

http://besty.pl/2441402

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones