Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Witam.
Szukam serialu przygodowego, który kilka lat temu leciał w telewizji, chyba na wakacjach.
Kilkoro nastolatków grając w jakąś grę przenieśli sie do niej. Mieli dżojstik, który był jakoś
szczególnie ważny, chyba z jego pomocą chcieli się stamtąd wydostać, dlatego barzo go
pilnowali. Na wyspę, na którą się...

więcej

Witam
Poszukuje kilku seriali. Pierwszy, wydaje mi się że był fancuski opowiadał o dziewczynie, która czytała w myślach, była opiekunką w pewnym domu, i czytała w myślach ich mieszkańców dzięki temu rozmawiała z psem, to była komedia.:)
Szukam też seriali dla młodzieży z lat 90o kosmitach, kosmosie.
W pierwszym...

Denerwuje mnie to, że o ile twórcy już się kapnęli, że można tworzyć seriale dla kobiet z
postaciami męskimi jakie będą dla kobiet atrakcyjne to odwrotnie nie ma niczego takiego. Postaci
kobiece są w filmach czy serialach dla facetów najczęściej spychane do roli dekoracji albo
obiektu seksualnego, a nie ma zbyt...

więcej

Chodzi mi o taki serial. Postacie w niej były no...
Postacie te urywały sobie ręce, wydłubywały oczy itd.
Nie wiem czy to nie były króliki

Nie jestem pewien kiedy go widziałem i był to tylko jeden odcinek. Serial opowiadał o
amerykańskiej rodzinie (prawdopodobnie) która przeprowadziła się do małego domu gdzieś na
wieś i miała problemy z sąsiadami, dochodziło między nimi do strzelanin. Jeżeli ktoś zna tytuł to
bardzo proszę o podanie go, dziękuje...

Witam serdecznie
Chciałbym poprosić o pomoc w odnalezieniu tytułu pewnej produkcji, która nie daje mi spokoju już od dawna. Mniej więcej 5-9 lat temu natknąłem się na nią w telewizji kablowej. Byłem oczarowany charakterystycznym klimatem i fabułą (może dziś odebrałbym to nieco inaczej ale wtedy naprawdę byłem pod...

Szukam seriali japońskich lub koreańskich, wyszukiwarka na filmweb pokazuje same anime, a odfiltrować nie dało się ich... Nie szukam anime, szukam seriali (z żywymi aktorami, na pewno są jakieś).

Witam, mam do was wszystkich prośbę :D
Kiedyś na zigzapie leciała bajka pełnometrażowa, o chłopcu który wyruszył w podróż w góry i
przygarnęła go tam rodzina yeti.
Jeżeli ktoś zna tytuł, bardzo proszę o odpowiedź :D
będe wdzięczny ;)

Na TVP był cykl filmów, kilka ładnych lat temu o takiej nazwie. Czy ktoś z Was wie, jakie tytuły filmów wchodziły w skład tego cyklu?

Ostatnio z siostrą wspominałyśmy seriale z przed paru lat. Oglądałam go jakieś 8-10 lat temu,
może mniej. Nie wiele pamiętam, ale był o dziewczynie (była bodajże blondynką), której ojciec był
kosmitą(?). Ona miała taką jakby piramidę dzięki której miała kontakt z tatą. Jeśli ktoś kojarzy to
prosiłabym o tytuł. Z...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones