Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Serial którego akcja działa się w podwodnym mieście a głównym bohaterem był konik wodny-prywatny detektyw. Pamięta ktoś?

10. Graczykowie
9. Zmiennicy
8. 3 po 3
7. Rodzina Zastępcza
6. Buła i Społa
5. Kariera Nikodema Dyzmy
4. 13 Posterunek
3. Szpital Na Perypetiach
2. Lokatorzy
1. Alternatywy 4

A wasz ranking?

Mam pytanie, zna ktos imie i nazwisko czlowieka, ktory wlasnie komentuje uroczystosci Swieta WP? na TVP?

Witam poszukuję tytułu filmu produkcji prawdopodobnie koreańskiej, lecz możliwe że to była japońska itp. Leciał kiedyś na ALE KINO i opowiadał historię kilku ludzi, m.in pewnych młodych koleżanek lesbijek. Była tam scena, w której pewien mężczyzna szedł z listem w ręku a jedna z tych dziewczyn skoczyła na niego z dachu...

więcej

Tak jak w temacie. Jakie są wasze ulubione melodramaty z wątkiem wojennym? Albo też zwykłe melodramaty? Moje typy to:
1. Lektor
2. Pokuta
3. Keith

Czy ktoś może podać mi tytuł arii operowej wykorzystanej w reklamie sieci jakichś delikatesów (nazwy zapomniałam).Jakby ktoś wiedział niech pisze.

Proszę o szybką odpowiedź ;p nie mam pojęcia, czy to oparte na książce, czy na scenariuszu? Może ktoś wie???? Byłabym wdzięczna.

XoXo Norton ;**

bardzo długo szukałam nazwy tej bajki bo to moja ulubiona bajka z dzieciństwa, gdy w końcu ją znalazłam i obejrzałam opening nabrałam wątpliwości.całkiem inaczej pamiętałam ten opening wydawał mi się bardziej mroczny i ciemny kojarzyło mi się coś z kartami do gry i z tym diabłem z jednym rogiem ale nie było go tam a...

więcej

Nie pamietacie moze programu, gdzie rywalizowały ze sobą 2 (albo wiecej, nie pamietam dokladnie) drużyn. Składały sie one z rodzica i dziecka. Zwycięska para brala udzial w finale. Emisja odbywala się w weekend około południa na tvp 2 chyba. Prowadząca była Elżbieta Zającówna. Zna ktos nazwe? I to nie sekrety rodzinne.

więcej

Ogląda ktoś ten serial??
Obecnie leci już 5 sezon na tvn.
Ja dotychczas oglądałam pozostałe sezony i musze powiedzieć że ten serial naprawde mi się podoba xDD
Podobno ma być aż 8 sezonów :))
A tak swoją drogą to mam nadzieje że tvn puści niedługo też 6 sez.