POszukije serialu który był o człowieku który podróżował w przyszłości i miał tam jakieś zadania.Pamiętam że wiednym odcinku miał być zabójcom Kennediego.
Jak łatwo się domyślić na kanale z mnóstwem zbędnych reklam , na TVN-ie
w środę 25.07.07 o godzinie 20.55 do 0.30 a gdy film się skończy można jeszcze rzucić okiem na drugą połowę "Pewnego razu na dzikim zachodzie" na TVP2 , więcej szczegółów na temat tego filmu na forum "Pewnego razu na dzikim zachodzie".Pzdr.
serial dla dzieci/mlodziezy...niestety jedyne co pamietam to jakiegos starego dziadka ktory mieszkal w opuszczonej lodzi/kutrze...anyone? :P
loopsky
1.Najgorszy serial- "Sąsiedzi", "Lokatorzy", "Złotopolscy
2.Najgorszy tasiemiec- "Złotopolscy"
3.Najgorszy shit, którego niema już w emisji- "Graczykowie", "Buła i spóła"
4.Najgorszy aktor- Piotr Cyrwus, Rafał Królikowski
5.Najgorsza aktorka- zdecydowanie Małgorzata Lewińska
6.Najgorszy scenariusz (głupawe i...
Czy ktoś może ma telewizje z TP SA ? Bo została ona nam zaproponowana i zastanawiam się czy jest to warte coś czy tez nie i czy daje porządny odbiór programów czy może bywają z tym jakieś problemy? Jutro idę do nich się czegoś na ten temat dowiedzieć ale najpierw pytam o wasze opinie jako uzytkowników tej...
Przegladajac dzisiaj galerie na wp natknąłem się na takie zdjontko
http://kobieta.wp.pl/gid,8962315,img,8962320,kat,26405,galeriazdjecie.html?T%5Bp age%5D=12
pomijajac juz ta kwadratową meską twasz i te bary dwa razy szersze od bioder wychodzi na to że Edyta ma mała tajemnice
Wygląda to na zwykłe męskie nażady...