"Arcane" powraca, by się skończyć. Teaser drugiego, finałowego sezonu

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Arcane%22+powraca%2C+by+si%C4%99+sko%C5%84czy%C4%87.+Teaser+drugiego%2C+fina%C5%82owego+sezonu+serialu+inspirowanego+%22League+of+Legends%22-156035
"Arcane" powraca, by się skończyć. Teaser drugiego, finałowego sezonu
Na ten moment fani gry "League of Legends" oraz serialu "Arcane" musieli długo czekać. W końcu jednak nadchodzi czas premiery drugiego sezonu serialu. Niestety platforma Netflix ma też i smutną wiadomość: serial z całą pewnością nie będzie kontynuowany. Oznacza to, że drugi sezon będzie zarazem ostatnim.

Początek końca. Drugi sezon "Arcane" już w listopadzie"Arcane" to opowieść o delikatnej równowadze między bogatym Piltover i obskurnym Zaun. Napięcie między tymi miastami rośnie, gdy w Piltover wynaleziona zostaje nowa technologia, która pozwala każdemu śmiertelnikowi kontrolować magiczną energię, a w Zaun - nowa substancja zmieniająca ludzi w potwory. Rywalizacja między nimi rozdziela rodziny i przyjaciół.

W drugim sezonie Vi i Jinx znajdą się w samym środku eskalującego konfliktu pomiędzy Piltover a Zaun. Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z nowej odsłony serialu:


W obsadzie drugiego sezonu znaleźli się: Hailee Steinfeld (Vi), Ella Purnell (Jinx), Katie Leung (Caitlyn), Reed Shannon (Ekko), Amirah Vann (Sevika), Mick Wingert (Heimerdinger), Ellen Thomas (Ambessa) i Brett Tucker (Singed).

"Arcane" inspirowane jest "League of Legends". To istniejąca od 2009 roku sieciowa gra komputerowa, w której dwie pięcioosobowe drużyny walczą ze sobą, by zniszczyć bazę przeciwnika. Dzięki wciąż rozszerzającej się liście bohaterów i częstym aktualizacjom dzieło studia Riot Games od lat cieszy się wielką popularnością - co miesiąc na całym świecie w rozgrywkach uczestniczy ponad 150 milionów osób.

Teaser 2 sezonu serialu "Arcane"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones