"Duke Nukem Forever" od dziś w sklepach

Informacja nadesłana przez dystrybutora /
https://www.filmweb.pl/news/%22Duke+Nukem+Forever%22+od+dzi%C5%9B+w+sklepach-74467
Od dziś w sklepach w całym kraju dostępna jest gra "Duke Nukem Forever" na platformę PC, konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360.

"Duke Nukem Forever" to kolejna część przygód największego bohatera Ameryki i jednego z najpopularniejszych bohaterów w historii świata gier komputerowych.Ego Księcia zaspokoiły rozliczne artykuły z prasy drukowanej. Magazyn lifestyleowy LOGO na 4 stronach opisuje powrót legendy gier:

"Elvis żyje? Michael żyje? Bzdura. To Duke Nukem żyje !Mimo czternastoletniej nieobecności ma się świetnie.  Wiem bo na własne oczy widziałem go w Las Vegas. Hail to the King baby!".

Magazyn PLAY w materiale okładkowym z lutego 2011  podkreśla rolę, jaką zajmuje Książę w historii gier komputerowych - "Duke z Forever to facet opromieniony sławą i obsypany dostatkami po uratowaniu świata kilkanaście lat wcześniej przed kosmitami. Jego wyczyny są tematem poematów, filmów i gier".

NEO+ podkreśla duże zróżnicowanie zabawy - "W ciągu pierwszych dwóch godzin strzelałem do statku kosmicznego z potężnego działka, zażywałem sterydy i biłem się na pięści, zostałem zmniejszony i jeździłem zdalnie sterowanych samochodzikiem po płonącym kasynie oraz rozwiązywałem zagadki. Starsi gracze docenią ich humor i różnorodności" oraz "Pełna absurdalnych pomysłów i tekstów, których próżno szukać we współczesnych strzelaninach".

Wśród postaci w grze  pojawiają się zarówno "starzy znajomi" (np. świnie w mundurach i Octabrainy), jak i zupełnie nowi przeciwnicy. W  "Duke Nukem Forever" nie brakuje również potężnych bossów. Walki z nimi zostały jednak urozmaicone w porównaniu do pierwowzoru, co uwidacznia się między innymi w efektownych scenach dobijania potężnych przeciwników. W trakcie przygody odwiedzamy zróżnicowane lokacje, począwszy od miast, poprzez kaniony, tereny pustynne, ale także obszary przemysłowe. Część lokacji pokonujemy na własnych nogach, a niekiedy posługujemy różnymi pojazdami. Nie zabrakło też sekwencji, w których przy pomocy broni stacjonarnej musimy odpierać zmasowane ataki wrogów.

Do eksterminacji napotkanych przeciwników wykorzystamy karabin M16, wyrzutnie rakiet, śrutówkę oraz piłę łańcuchową. Nie będziemy eksplorować świata gry wyłącznie na piechotę, gdyż do naszej dyspozycji zostaną oddane rozmaite pojazdy - samochody ciężarowe, jeepy, motocykle oraz łodzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones