Święty Mikołaj znów skopie tyłki zbirom

The Wrap / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Dzika+noc%22+powr%C3%B3ci.+Sequel+nakr%C4%99ci+autor+orygina%C5%82u.+W+g%C5%82%C3%B3wnej+roli+gwiazda+%22Stranger+Things%22+David+Harbour-149278
Święty Mikołaj znów skopie tyłki zbirom
Podobała Wam się "Dzika noc"? Producentom z całą pewnością spodobały się wyciągi bankowe i informacje o oglądalności na VOD, bo właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie, że "Violent Night 2" powstanie.

Ekipa, która stworzyła "Dziką noc" szykuje sequelRadosną wieścią podzielił się reżyser "Dzikiej nocy" Tommy Wirkola. W rozmowie z portalem The Wrap potwierdził, że właśnie dopinane są warunki kontraktów.

Wirkola znów będzie piastował funkcję reżysera. Scenariusz przygotują Pat Casey i Josh Miller, czyli autorzy oryginału. W roli Świętego Mikołaja, który w razie potrzeby potrafi skopać tyłki zbirom, ponownie zobaczymy Davida Harboura.

Na film przyjdzie nam jednak chwilę poczekać, ponieważ jego scenariusz nie został jeszcze napisany. Wirkola zasugerował jednak, że w "Violent Night 2" zobaczymy Biegun Północny, żonę Świętego Mikołaja, a może nawet i elfy.


"Dzika noc" walczy o Nagrody Filmwebu"Dzika noc" trafiła do kin na przełomie listopada i grudnia ubiegłego roku. Akcja filmu rozgrywa się w Wigilię, kiedy to Święty Mikołaj przemierza świat roznosząc prezenty. Pech chciał, że kiedy trafia do rezydencji bogaczy, okazuje się, że ta została zaatakowana przez bandę najemników. Święty Mikołaj nie może zignorować prośby małej dziewczynki i staje do walki, by uratować święta.

Kosztująca 20 milionów dolarów "Dzika noc" zarobiła w Ameryce prawie 50 milionów dolarów. Kolejne 26 milionów pochodzi z rynków zewnętrznych. Film jest już obecny na VOD, ale producenci nie chwalą się danymi z tego rodzaju dystrybucji.

"Dzika noc" została doceniona przez redakcję Filmwebu. Tytuł zdobył dwie nominacje do Nagród Filmwebu. O tym, czy wygra, decydują w głosowaniu użytkownicy. Jeżeli chcecie wziąć udział w głosowani, kliknijcie TUTAJ.

Zwiastun filmu "Dzika noc"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones