Gwiazda "Hellboya" i "Stranger Things" przeżyje "Brutalną noc"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/David+Harbour+prze%C5%BCyje+%22Brutaln%C4%85+noc%22-144581
Gwiazda "Hellboya" i "Stranger Things" przeżyje "Brutalną noc"
źródło: Getty Images
autor: Craig Barritt
David Harbour zagra główną rolę w przyszłorocznym „Violent Night”, thrillerze, którego premiera planowana jest na 2 grudnia 2022 roku.

Za produkcję odpowiada studio Universal, a producentami filmu będą Kelly McCormick i David Leitch z wytwórni 87NorthScenariusz piszą Pat Casey i Josh Miller ("Sonic. Szybki jak błyskawica"), natomiast obraz wyreżyseruje Norweg Tommy Wirkola ("Jaś i Małgosia: Łowcy czarownic", "Zombie SS").


Na ten moment nie znamy niestety ani zarysu fabuły, ani reszty obsady filmu. 

David Harbour - najważniejsze role


Harbour debiutował na Brodwayu w sztuce "Rainmaker", gdzie wystąpił u boku Woody’ego Harrelsona. Karierę ekranową rozpoczynał z kolei w telewizji, wystąpił gościnnie w odcinkach "Prawa i porządku". Popularność zapewniły mu jednak dopiero role w nowszych produkcjach - Elliota Hirscha w "Newsroomie" i przede wszystkim - szeryfa Jima Hoppera w serialu Netflixa "Stranger Things". Na koncie ma mniejsze role w "Wojnie ŚwiatówSpielberga, "Quantum of Solace" Forstera czy "Tajemnicy Brokeback Mountain" Lee. W ostatnich latach częściej pojawiał się na dużym ekranie, zagrał m.in. "Czarnej Wdowie" u boku Scarlett Johansson i w "Tylerze Rake'u: Ocaleniu” razem z Chrisem Hemsworthem. Wcielił się w komiksowego antybohatera w nowej wersji "Hellboya", a już niedługo zobaczymy go w nowym sezonie "Stranger Things". Jego teaser znajdziecie poniżej:


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones