"Levon's Trade": David Ayer, Sylvester Stallone, Jason Statham i nowi aktorzy

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Levon%27s+Trade%22%3A+David+Ayer%2C+Sylvester+Stallone%2C+Jason+Statham+i+nowi+aktorzy+%E2%80%93+Filmweb-154969
"Levon's Trade": David Ayer, Sylvester Stallone, Jason Statham i nowi aktorzy
"Levon's Trade" – film w reżyserii Davida Ayera ze scenariuszem Sylvestra Stallone'a – zyskał nowe imponujące gwiazdy. Do Jasona Stathama w roli głównej dołączyli Michael Peña, David Harbour, Jason Flemyng i Arianna Rivas.

GettyImages-859989714.jpg Getty Images © Rich Polk
Michael Peña
Ogłoszono również datę amerykańskiej premiery – film zadebiutuje 17 stycznia 2025 roku. 

Zdjęcia do filmu już się rozpoczęły i trwają aktualnie w Londynie. 

"Levon's Trade": szczegóły filmuFilm będzie ekranizacją pierwszej części powieściowego cyklu pióra Chucka Dixona, który Stallone planował przez lata przenieść na ekrany w formie serialu. Zdjęcia mają rozpocząć się w marcu 2024 roku w Londynie. "Levon's Trade" jest produkcją niezależną realizowaną poza hollywoodzkim systemem studyjnym. Dzięki temu Stathamowi udało się uzyskać zgodę SAG-AFTRA na występ pomimo trwającego aktualnie strajku aktorów.   

Tytułowy bohater to Levon Cade (Statham) – legenda mrocznego świata operacji specjalnych. Dla dobrej swojej córki mężczyzna porzucił dawny fach i zajął się pracą w budowlance. Kiedy jednak w tajemniczych okolicznościach znika pociecha jego szefa, Levon postanawia wykorzystać umiejętności zdobyte w dawnych czasach. Wkrótce trafia na trop spisku, który może zagrozić jego nowemu spokojnemu życiu. 

Ostatnim filmem w reżyserskiej karierze Ayera pozostaje "Windykator" z Shią LaBeoufem jako Creeperem. 

"Windykator" w reż. Davida Ayera – zwiastunPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones