David Harbour w filmie "Gran Turismo" od twórcy "Dystryktu 9"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/David+Harbour+w+filmie+%22Gran+Turismo%22+od+tw%C3%B3rcy+%22Dystryktu+9%22-147742
David Harbour w filmie "Gran Turismo" od twórcy "Dystryktu 9"
źródło: Getty Images
autor: Roy Rochlin
David Harbour już niedługo wciśnie gaz do dechy. Aktor znany ze "Stranger Things" i "Czarnej Wdowy" zagra w "Gran Turismo", ekranizacji popularnej serii gier wideo. Za kamerą stanie Neill Blomkamp ("Dystrykt 9", "Chappie").

GettyImages-463129448.jpg Getty Images © Desiree Navarro

Kogo zagra David Harbour w "Gran Turismo"?Film przygotowują studia Columbia Pictures i PlayStation Productions. W przeciwieństwie do ich pierwszego wspólnego projektu, "Uncharted", "Gran Turismo" nie będzie po prostu ekranizacją gry. Szczegóły fabuły wciąż trzymane są w tajemnicy. Wiemy jednak, że film inspirowany będzie prawdziwą historią młodego gracza, który dzięki "Gran Turismo" na tyle rozwinął swoje umiejętności związane z kierowaniem pojazdów wyścigowych, że spełnił swoje marzenie i został zawodowym kierowcą wyścigowym.

David Harbour wcieli się w emerytowanego kierowcę, który uczy młodego bohatera szybkiej jazdy. Aktor znany jest najbardziej z roli Jima Hoopera w serialu "Stranger Things". Ponadto w jego filmografii są m.in. "Czarna Wdowa", "Bogowie ulicy", "Droga do szczęścia" i "Hellboy".

Scenariusz filmu napisał Jason Hall, który ma na swoim koncie takie tytuły jak: "Amerykańskie ciacho", "Snajper" i "Chwała bohaterom".

O grze "Gran Turismo""Gran Turismo" to symulator wyścigów stworzony w 1997 roku przez Kazunoriego Yamauchiego z Polyphony Digital. Od tego czasu gra doczekała się kilkunastu nowych wersji. Ostatnia z nich, "Gran Turismo 7", zadebiutowała w marcu tego roku. Zobaczcie jej zwiastun:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones