"Stranger Things" musi się skończyć

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/David+Harbour%2C+gwiazda+%22Stranger+Things%22+platformy+Netflix%2C+twierdzi%2C+%C5%BCe+serial+czas+sko%C5%84czy%C4%87-149673
"Stranger Things" musi się skończyć
Jak wiadomo, bracia Duffer w pocie czoła pracują nad piątym sezonem serialu "Stranger Things". Ma to być ostatnia odsłona jednego z największych przebojów w historii platformy Netflix. Czy jednak powinien być to koniec? Na to pytanie odpowiada jedna z gwiazd serialu, David Harbour.

Czas opuścić gniazdo. "Stranger Things" musi się skończyćHarbour nie ma wątpliwości. Jego zdaniem nadszedł najwyższy czas, żeby serial dobiegł końca. Przypomina, że od zdjęć do pierwszego sezonu "Stranger Things" minęło już dziewięć lat.

To zabawne, że kiedy zaczynaliśmy serial, chciałem, żeby nigdy się nie skończył. Uważam, że to jest wspaniały show, nawet wtedy, kiedy mnie w nim nie ma - stwierdził aktor, po czym dodał: - To słodko-gorzka myśl. I jest w tym smutek. Ale już dorośliśmy i nadszedł czas, by opuścić gniazdo i spróbować innych projektów. I musimy pozwolić braciom Duffer spróbować innych rzeczy. Oni są przecież bardzo utalentowani i ja chcę zobaczyć, co nowego wymyślą.

Obejrzyjcie program Serial Killers o czwartym sezonie serialu "Stranger Things"
Co wiemy o 5. sezonie "Stranger Things"?Szczegóły fabuły finału wielkiego hitu platformy Netflix trzymane są w tajemnicy. W listopadzie bracia Duffer ujawnili, że pierwszy odcinek piątego sezonu będzie nosił tytuł "Chapter One: The Crawl" i scenariusz do niego przygotowali sami twórcy "Stranger Things".

Bracia obiecali również ograniczyć do minimum wprowadzanie nowych postaci. Piąty sezon ma się skupić na bohaterach, z którymi jesteśmy od pierwszego sezonu.

Posłuchajcie podcastu Serial Killers o finałowych odcinkach 4. sezonu "Stranger Things"


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones