Zanurz się w mroku z "Alone in the Dark" - David Harbour i Jodie Comer czekają!

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zanurz+si%C4%99+w+mroku+z+%22Alone+in+the+Dark%22+-+David+Harbour+i+Jodie+Comer+czekaj%C4%85-150945
Zanurz się w mroku z "Alone in the Dark" - David Harbour i Jodie Comer czekają!
Wzbudzający grozę tytuł, "Alone in the Dark", zbliża się wielkimi krokami, a z nią dwie ikoniczne postacie, w które przyjdzie nam się wcielić. Wybierając między Emily Hartwood i Edwardem Carnby'em, gracze będą mogli przeżyć mrożącą krew w żyłach historię z perspektywy jednej z tych postaci.Aby ożywić tę dwójkę bohaterów, twórcy gry nawiązali współpracę z uznanymi aktorami: Jodie Comer, znana z "Obsesja Eve" i "Free Guy", oraz David Harbour, gwiazda "Stranger Things" i "Black Widow", użyczą swoich głosów, wyglądu i niezrównanych umiejętności aktorskich. Wybór bohatera nie tylko wpływa na dynamikę gry, ale także oferuje unikalne spojrzenie na tę samą historię.

Gracze mogą zobaczyć głównych bohaterów w akcji w nowym wideo, które szczegółowo demonstruje rozgrywkę. "Alone in the Dark" będzie dostępne od 25 października 2023 roku na PC, Xbox Series X/S i PlayStation 5, zarówno w wersji cyfrowej, jak i pudełkowej.

Ale to nie wszystko! Na stronie gry jest już dostępny grywalny prolog "Alone in the Dark", który pozwala graczom na osobiste zapoznanie się z tym, co gra ma do zaoferowania, bez ujawniania spoilerów dotyczących głównej historii.

PC Steam: https://thqn.net/aitdp-steam
PlayStation: https://thqn.net/aitdp-psne
Xbox: https://thqn.net/aitdp-xbox

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones