"Frostpunk 2" zalicza obsuwę. Powód?

11 bit studios / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Frostpunk+2%22+z+premier%C4%85+we+wrze%C5%9Bniu.+Sk%C4%85d+taka+obsuwa-156259
"Frostpunk 2" zalicza obsuwę. Powód?
Długo wyczekiwany sequel do, o ironio, bardzo ciepło przyjętej pierwszej części “Frostpunka” właśnie zalicza opóźnienie. Jak się jednak dowiadujemy, jest to przesunięcie, które powinno ucieszyć graczy, nawet jeśli poskutkuje brakiem większych premier w nadchodzącym miesiącu.

Z czego wynika opóźnienie gry?Z opublikowanej informacji prasowej możemy dowiedzieć się, że opóźnienie premiery wynika z uzyskanego feedbacku od graczy i chęci dostosowania produkcji do ich oczekiwań:

"Na podstawie ankiet otrzymanych po zagraniu w betę, średnia ocen, jaką nam wystawiliście, wyniosła 8 na 10. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni! Jednocześnie beta była tylko niewielkim wycinkiem wciąż rozwijanej gry. Była to dla nas dostkonała okazja, aby posłuchać, co już graczom podoba, a co jeszcze wymaga pracy". Napisali na Steamie Design Director Jakub Stokalski oraz Art Director Łukasz Juszczyk.

 "Wszystko to pozwoliło nam lepiej ustalić priorytety w kwestii listy rzeczy, które planowaliśmy dodać do gry przed premierą. Jednocześnie zdaliśmy sobie sprawę, że aby zrobić to dobrze - i oddać w ręce graczy produkcję najwyższej jakości - potrzebujemy więcej czasu na dokończenie prac nad Frostpunkiem 2. Dlatego podjęliśmy trudną decyzję o przesunięciu premiery na 20 września 2024 roku".

Zobacz zwiastun "Frostpunk 2"Przesunięcie “Frostpunka 2” sprawia, że we wrześniu powinniśmy otrzymać grę, która spełni wszystkie oczekiwania graczy i pokładane w niej nadzieje. Póki co jednak, najbliższe dwa miesiące będzie można poświęcić na wyjazdy wakacyjne lub nadrabianie backlogu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones