"Middle-Earth: Shadow of Mordor" trafi do Polski jako "Śródziemie: Cień Mordoru"

Informacja nadesłana: Cenega Poland / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Middle-Earth%3A+Shadow+of+Mordor%22+trafi+do+Polski+jako+%22%C5%9Ar%C3%B3dziemie%3A+Cie%C5%84+Mordoru%22-104171
Cenega ogłosiła dzisiaj, że "Middle-Earth: Shadow of Mordor" trafi do sprzedaży w Polsce 7 października tego roku. Co więcej, gra otrzyma polskie tłumaczenie (napisy) na wszystkich platformach oraz polski tytuł - "Śródziemie: Cień Mordoru".


"Śródziemie: Cień Mordoru" to niezwykle dynamiczny świat gry, w którym gracze zrealizują swój plan zemsty, dzięki któremu Mordor stanie się posłuszny ich woli. Historia gry rozpoczyna się nocnym powrotem Saurona do Mordoru, podczas którego czarni kapitanowie dokonują brutalnych egzekucji zwiadowców Czarnej Bramy. Gracze wcielą się w Taliona – zwiadowcę, który traci swą rodzinę i wszystko to, co było dla niego drogie. Zostaje przywrócony do życia przez tajemniczego awatara zemsty. Podczas gdy Talion będzie wprowadzał w życie plan swojej zemsty, gracze odkryją tajemnicę awatara, odnajdą pochodzenie Pierścieni Władzy i zmierzą się z ostatecznym nemezis.

Osoby, które zdecydują się na zamówienie przedpremierowe otrzymają dodatkowe cyfrowe przedmioty do gry. Możecie je zobaczyć na poniższej grafice.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones