"Obi-Wan Kenobi" w tarapatach. Prace wstrzymane

The Hollywood Reporter / /
Filmweb Sp. z o. o. Sp. k.
https://www.filmweb.pl/news/%22Obi-Wan+Kenobi%22+w+tarapatach.+Prace+wstrzymane-136239
Biedny Obi-Wan Kenobi. Kiedyś miał dostać własny film kinowy. Po klapie "Hana Solo" projekt trafił do kosza. Później miał być głównym bohaterem serialu platformy Disney+. Niestety właśnie dowiedzieliśmy się, że na razie ten projekt również nie powstanie.


Zdjęcia do serialu miały się rozpocząć latem i już trwał proces zatrudniana osób do pracy na planie. Teraz okazuje się, że wszystkim im podziękowano. Zdjęć nie będzie i nowej daty nie podano. Zaś scenariusz trafił do kosza.

The Hollywood Reporter podaje, że Kathleen Kennedy nie była zadowolona z pomysłów fabularnych zawartych w ukończonych scenariuszach do dwóch pierwszych odcinków. Wiele osób zastanawia się, dlaczego tak późno w procesie przygotowawczym do serialu fabuła stała się problemem. Nieoficjalnie mówi się, że może to być spowodowane podobieństwami niektórych wątków do tego, co można już oglądać w "The Mandalorian".

Serial "Obi-Wan Kenobi" na razie nie został skasowany. Producenci spróbują znaleźć nowego scenarzystę, który uratuje projekt. Sam Ewan McGregor, który ma ponownie wcielić się w tytułową postać, pozostaje optymistą i twierdzi, że zdjęcia ruszą na początku przyszłego roku. Deborah Chow nadal jest reżyserką całości.
Udostępnij: