Ewan McGregor w nowym filmie twórcy "Coś za mną chodzi" i "Tajemnic Silver Lake"

The Hollywood Reporter, World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/McGregor+zagra+z+Hathaway+w+nowym+filmie+Mitchella+%28%22Co%C5%9B+za+mn%C4%85+chodzi%22%29-154094
Ewan McGregor w nowym filmie twórcy "Coś za mną chodzi" i "Tajemnic Silver Lake"
źródło: Getty Images
autor: Julia Reinhart
Ewan McGregor będzie partnerował Anne Hathaway w nowym filmie Davida Roberta Mitchella. Projekt twórcy "Coś za mną chodzi" i "Tajemnic Silver Lake" powstaje dla Warner Bros.

Co wiemy o nowym projekcie Davida Roberta Mitchella?


Nowy projekt Davida Roberta Mitchella nie ma jeszcze tytułu. Szczegóły fabuły trzymane są w tajemnicy, wiadomo jednak, że ma to być familijny film przygodowy z dinozaurami i akcją osadzoną w latach 80. XX wieku. Anne Hathaway i Ewan McGregor wcielą się w rodziców. Role dzieci nie zostały jeszcze obsadzone. 

Zdjęcia powstaną w formacie IMAX. Budżet ma wynosić ok. 80 milionów dolarów. Mitchell jest także autorem scenariusza i będzie pełnił obowiązki producenta obok J.J. Abramsa and Hannah Minghelli

Zobacz zwiastun "Tajemnic Silver Lake"


Aktualnie filmografię Davida Roberta Mitchella zamyka kryminał "Tajemnice Silver Lake" z Andrew Garfieldem i Riley Keough w rolach głównych. Przypominamy jego zwiastun: 33-letni Sam (Andrew Garfield) mieszka w Los Angeles i czeka na swoją życiową szansę. Większość czasu poświęca grom wideo i podglądaniu pięknych kobiet, a z braku lepszych zajęć z pasją oddaje się zgłębianiu sekretów, jakich Hollywood kryje tysiące. Kto zostawia tajemnicze znaki na ścianach domów? Jakie wskazówki zakodowane zostały na starych VHS-ach? Co kryje się między wersami tekstów największych popowych przebojów? Jaki przekaz zaszyfrowano na stronach undergroundowych komiksów? Pewnego dnia jego piękna sąsiadka (Riley Keough) znika bez śladu. Aby ją odnaleźć, Sam wyrusza w pełną przygód podróż po Mieście Aniołów. W jego głowie wszystko zaczyna łączyć się w jedną mroczną układankę, którą postanawia rozwikłać. Za wszelką cenę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones