Ewan McGregor o koordynatorach intymności: "Chodzi także o komfort ekipy"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ewan+McGregor+o+koordynatorach+intymno%C5%9Bci%3A+%22Chodzi+tak%C5%BCe+o+komfort+ekipy%22-154676
Ewan McGregor o koordynatorach intymności: "Chodzi także o komfort ekipy"
źródło: Getty Images
autor: Dimitrios Kambouris
Ewan McGregor i Mary Elizabeth Winstead, prywatnie jego żona, wystąpili wspólnie w serialu "Dżentelmen w Moskwie", w którym mieli do odegrania sceny erotyczne. Aktor powiedział, że na planie była obecna osoba pełniąc obowiązki koordynatora intymności. 

Ewan McGregor docenia koordynatorów intymności


Ewan McGregor docenia koordynatorów intymności. Opowiadając o pracy nad "Dżentelmenem w Moskwie", porównał ich pracę do roli choreografów prowadzących aktorów w scenach tańca: 

To konieczne, ponieważ chodzi także o komfort ekipy – powiedział. To dziwne uczucie: być nago przed tyloma ludźmi, robić coś tak intymnego przed kamerą. Jeśli kręcisz scenę tańca, masz choreografa. Koordynator intymności pełni ważną funkcję, jest kimś, dzięki komu reżyser i aktorzy mogą spotkać się pośrodku.

Aktor wypowiedział się też na temat namawiania niedoświadczonych aktorek do występów w scenach erotycznych. 

Moja córka ma 22 lata – powiedział. Jeśli starszy, sławny reżyser podejdzie do 22-latki i powie: "Chcę, abyś była w tej scenie naga", aktorka może pomyśleć "O mój Boże, muszę to zrobić, od tego zależy moja kariera". A pięć lat później, patrząc na tę sytuację z perspektyw czasu, pomyśli "Żałuję, że to zrobiłam. Dlaczego jestem w tej scenie naga? To nie było konieczne".

O czym opowiada "Dżentelmen w Moskwie"? Zobacz zwiastun


"Dżentelmen w Moskwie" to serialowa adaptacja bestsellerowej powieści Amora Towlesa. Światowa premiera jeszcze w tym miesiącu. W tytułowej roli Ewan McGregor. Zobaczcie zwiastun: Hrabia Aleksander Rostow po rewolucji bolszewickiej odkrywa, że z powodu swojego pochodzenia klasowego i przeszłości znalazł się po niewłaściwej stronie historii. Radziecki sąd daruje mu życie, ale zsyła go do maleńkiego pokoju na strychu wytwornego hotelu Metropol. Jeśli hrabia stamtąd wyjdzie, czeka go egzekucja. Za murami hotelu mijają burzliwe lata i dekady historii Rosji. W swym więzieniu Rostow nie może ich obserwować, za to otwiera się przed nim znacznie ciekawszy świat odkryć duchowych. Budując nowe życie w hotelowym odosobnieniu, poznaje prawdziwą wartość przyjaźni, rodziny i miłości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones