"Pora na przygodę!" powróci dzięki platformie HBO Max

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Pora+na+przygod%C4%99+%22+powr%C3%B3ci+dzi%C4%99ki+platformie+HBO+Max-135217
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych ostatnich lat, "Pora na przygodę!", powróci. A wszystko za sprawą platformy HBO Max.


Nowy projekt nosi tytuł "Adventure Time: Distant Lands" i będzie się składał z czterech 60-minutowych filmów:

"BMO" - Kiedy w odległej części galaktyki dochodzi do śmiertelnego zagrożenia, potrzebny jest bohater, który uratuje świat. Tym bohaterem zapewne nie powinien być BMO, ale tak się złoży, że akurat on nim zostanie. Premiera: 2020 rok.

"Obsidian" - Marcelina Królowa Wampirów i Królewna Balonowa wybierają się na wyprawę do pięknego i niebezpiecznego Szklanego Królestwa oraz własnej odległej przeszłości, by powtrzymać nadciągającą katastrofę. Premiera: 2020 rok.

"Wizard City" - Miętówka rozpoczyna naukę w Szkole Czarodziejów. Tajemnicze wydarzenia na uczelni rzucają podejrzenie na bohatera. Czy Miętówka zdoła przyswoić sobie wiedzę tajemną na tyle szybko, aby udowodnić swoją niewinność? Premiera: nieustalona.

"Together Again" - Finn i Jake wyruszają na najważniejszą przygodę w ich życiu. Premiera: nieustalona.

Serial został stworzony przez Pendletona Warda dla Cartoon Network. Pilotowy odcinek powstał w 2007 roku. Do regularnej emisji trafił trzy lata później. Dobiegł końca w 2018 roku.