Pora na przygodę! Dwa seriale i film w przygotowaniu

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Pora+na+przygod%C4%99+%22%3A+w+przygotowaniu+dwa+seriale+i+film-156064
Pora na przygodę! Dwa seriale i film w przygotowaniu
Mamy dobrą wiadomość dla fanów serialu "Pora na przygodę!". Cartoon Network Studios zatwierdziło realizację dwóch nowych seriali. Rozpoczęto również pracę nad filmem animowanym.

Co wiemy o najnowszych projektach z uniwersum "Pora na przygodę!"?Szczegóły dotyczące filmu są na razie tajemnicą. Wiadomo jednak, że nad projektem pracują weterani serialu – Rebecca Sugar (również: "Steven Universe"), Patrick McHale ("Po drugiej stronie muru", "Guillermo del Toro: Pinokio") oraz showrunner "Pory na przygodę!" Adam Muto.


Dwukrotny laureat Emmy Nate Cash sprawuje pieczę nad pierwszym z zapowiadanych seriali – "Adventure Time: Side Quests". Produkcja skierowana do młodych widzów opowie o czasach, gdy mały Finn jeszcze nie przeżywał swoich niesamowitych przygód, ale tylko o nich marzył. Zamiast fabuły rozciągającej się na kolejne odcinki i sezony, serial zaoferuje samodzielne epizody, w których wystąpią ulubieni bohaterowie fanów.

Nowością na ekranach będzie również "Adventure Time: Heyo BMO". Bohaterem historii skierowanej do jeszcze młodszych widzów będzie oczywiście tytułowa pocieszna konsola. Razem z grupą przyjaciół Beemo pokona problemy, zadomowiając się w nowej okolicy.

"Pora na przygodę!" – o czym opowiada animacja?Serial został stworzony przez Pendletona Warda dla Cartoon Network. Przez 10 sezonów przedstawiał historię chłopca o imieniu Finn oraz jego magicznego psa Jake'a, który potrafi zmieniać kształt i rozmiar. Mieszkańcy postapokaliptycznej Krainy Ooo przeżywali wspólnie liczne przygody. Pilotowy odcinek powstał w 2007 roku. Do regularnej emisji trafił trzy lata później. Dobiegł końca w 2018 roku.

Widzowie mieli okazję zobaczyć jeszcze swoich ulubionych bohaterów w czterech specjalnych odcinkach emitowanych jako miniserial "Pora na przygodę: Odległe krainy". Za pośrednictwem platformy Max na ekranach pojawił się spin-off "Adventure Time: Fionna and Cake".

Zwiastun serialu "Adventure Time: Fionna and Cake"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones