"Skowyt" po raz kolejny zostanie odświeżony

Bloody Disgusting / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Skowyt%22+po+raz+kolejny+zostanie+od%C5%9Bwie%C5%BCony-111270
Portal Bloody Disgusting donosi o planach realizacji remake'u kultowego horroru "Skowyt". Za projekt odpowiedzialna będzie niedawno powstała firma produkcyjna Emaji Entertainment.


Obraz Joe Dantego powstał w 1981 roku i z miejsca uznany został za tytuł kultowy. Bohaterką filmu była dziennikarka Karen White. Okazuje się, że ma ona nowego fana. Niestety nie jest on całkiem normalnym człowiekiem. Karen zostaje przynętą na bezwzględnego mordercę-gwałciciela Eddiego Quista. Po jego śmierci nawiedzają ją dziwne koszmary. Dr George Waggner poleca jej by udała się na odpoczynek do Kolonii. Niestety Karen nie wie, że jest to kolonia dla wilkołaków. W lesie dzieją się dziwne rzeczy, a mąż Karen - Bill zostaje szybko uwiedziony przez tajemniczy świat wilków. "Dar" jest również proponowany Karen, jednakże ona odmawia.

Seria o wilkołakach doczekała siedmiu kontynuacji. W 2011 roku powstał, skierowany od razu na rynek DVD, remake pod tytułem "Skowyt: Odrodzenie". Na razie nie wiemy nic na temat fabuły nowego "The Howling".
Udostępnij: