"Szkoła dla elity" już teraz... w księgarniach!

https://www.filmweb.pl/news/%22Szko%C5%82a+dla+elity%22+ju%C5%BC+teraz...+w+ksi%C4%99garniach-142293
Fanów popularnej produkcji Netflixa czeka niemała niespodzianka! Na rynku właśnie pojawiło się polskie wydanie książki Abril Zamory opartej na popularnym serialu Netflixa "Szkoła dla elity". Oficjalnie na księgarskie półki książka "W głębi klasy. Szkoła dla elity" trafiła 5 maja.


Miłośnicy serialu na całym świecie w napięciu czekają na kolejny sezon "Elite", który ukaże się już w czerwcu. Dla polskich fanów serialu mamy coś na osłodę czekania – na rynek właśnie trafiła książka Abril Zamory "W głębi klasy. Szkoła dla elity" oparta na słynnej produkcji Netlixa.

Czy na pewno wszystko o zabójstwie Mariny?Do ekskluzywnej prywatnej szkoły trafiają uczniowie z biednych dzielnic. Zderzenie dwóch światów, różnica kultur, nieuczciwa konkurencja, nieszczęśliwa miłość, zazdrość. Burza negatywnych emocji nie może doprowadzić do niczego dobrego...

Jeśli myślicie, że już wiecie wszystko o zabójstwie Mariny, może Was spotkać niemałe zaskoczenie. Dlaczego? Bo w szkole był jeszcze ktoś, kto życzył jej śmierci... W cieniu szkolnych gwiazd żyją przecież też inni uczniowie... Wszystko może zmienić tajemniczy pamiętnik, który trafia w ręce policji. Jaką tajemnicę skrywa? Czy autor dziennika ma coś wspólnego ze zbrodnią, czy to tylko kolejna intryga?

Kto żyje w cieniu gwiazd Las Encinas?W książce poznajemy bliżej bohaterów drugoplanowych, którym w serialu nie mieliśmy okazji się przyjrzeć. Poza zasięgiem ciekawskich spojrzeń innych uczniów łatwiej im wtopić się w tłum i pozostać poza kręgiem podejrzeń. Kim są cienie z Las Encinas?

Paula cierpi z powodu nieszczęśliwej miłości, o której nie może nikomu powiedzieć. Janine, dziewczyna w rozmiarze 40, skrywa tajemnicę, której ujawnienie naraziłoby ją na niebezpieczeństwo. Jej przyjaciel Gorka, ogarnięty obsesją na punkcie seksu, zaczyna czuć coś więcej do nieodpowiedniej osoby, a Mario, drugoroczniak i ekspert od prześladowania innych, odkrywa, że po raz pierwszy sam padł ofiarą szantażu. Na Maríę Elenę wszyscy w Las Encinas mówią Melena (Czupryna), bo kiedyś z powodu problemów emocjonalnych straciła włosy. Nikt jednak nie wie, że za fasadą bogactwa i przepychu kryje się smutna historia rodzinna. Czy Melena, Janine, Mario, Paula i Gorka są zmieszani w zabójstwo?

Trzeba będzie wrócić na początek roku szkolnego, by połączyć elementy łamigłówki i poznać całą prawdę.

Książkę "W głębi klasy. Szkoła dla elity" znajdziecie w dobrych księgarniach stacjonarnych i internetowych.
Informacja sponsorowana
Udostępnij: