"W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" – konkurs z nagrodami!

https://www.filmweb.pl/news/%22W+lesie+dzi%C5%9B+nie+za%C5%9Bnie+nikt+2%22+%E2%80%93+konkurs+z+nagrodami-144372
Ta noc do innych jest niepodobna. Trup ściele się gęsto, krew wsiąka w glebę, a mutanty są żądne zemsty. Nigdy nie wiadomo, kto czai się za drzewem. To i więcej zobaczycie 
w najnowszym filmie Bartosza M. KowalskiegoW lesie dziś nie zaśnie nikt 2". Z okazji premiery filmu Netflix zachęca, by lepiej nie zgubić się w lesie i być bardzo czujnym. Swoich sił i... mocnych nerwów można spróbować w konkursie. Do wygrania dziesięć worków grozy, a termin zgłoszeń w konkursie mija 3 listopada.


Integralną częścią konkursu jest nietypowy soundtrack 3D z dźwiękami lasu w formie poniższego klipu. Pod osłoną nocy obserwowano, co dzieje się w lesie, gdy nikt nie patrzy. Uwaga! Film jest przeznaczony tylko dla osób, którym po zmroku nic nie jest straszne! W video ukryte zostały easter eggi powiązane z produkcjami oryginalnymi Netflix. Wyglądają znajomo? Coś się pojawia, coś znika, dlatego trzeba patrzeć i słuchać uważnie.


Zadanie konkursowe polega wypisaniu wszystkich znalezionych easter eggów w video i przesłaniu listy na adres wlesiedzis@niezasnienikt.pl  Dodatkowo w mailu trzeba odpowiedzieć na pytanie: gdybyś mogła/mógł dodać swoją propozycję easter egg do video, co by to było?

Odpowiedzi należy przesłać na adres wlesiedzis@niezasnienikt.pl do 3 listopada. Regulamin znajduje się tutaj.

O FILMIE:

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 to kontynuacja pierwszego polskiego slashera, w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego, na podstawie scenariusza stworzonego przez niego i Mirellę Zaradkiewicz. Producentem filmu jest Akson Studio. Głównym bohaterem filmu jest Adaś (Mateusz Więcławek), młody, samotny, nieszczęśliwy policjant z małej wsi na Podlasiu. Ignorowany przez swoich kolegów oraz piękną i niezwykle pewną siebie Wanessę (Zofia Wichłacz), nieśmiały chłopak szuka swojego miejsca na świecie. W sequelu poznamy również dalsze losy Zosi (Julia Wieniawa), która pokaże zupełnie nowe i zaskakujące oblicze.

Film "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" jest już dostępny na Netflix!
Informacja sponsorowana