"Zostaw świat za sobą" największym hitem Netfliksa II połowy 2023

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Zostaw+%C5%9Bwiat+za+sob%C4%85%22+najwi%C4%99kszym+hitem+platformy+Netflix+w+II+po%C5%82owie+2023+roku.+%22Misja+Stone%22+i+%22Leo%22+te%C5%BC+wysoko-155752
"Zostaw świat za sobą" największym hitem Netfliksa II połowy 2023
Netflix opublikował raport dotyczący tego, co użytkownicy platformy najchętniej oglądali w okresie lipiec-grudzień 2023 roku. Pod względem wskaźnika oglądalności największym hitem był film "Zostaw świat za sobą". Pod względem spędzonego czasu na platformie absolutnym liderem był serial "One Piece".

Julia Roberts królową Netfliksa



Wskaźnik oglądalność, którego używa Netflix to iloraz łącznego czasu oglądania danego tytułu przez czas jego trwania.

Przy tak liczonej oglądalności największym przebojem II półrocza 2023 roku na Netlifksie był apokaliptyczny film z Julią Roberts w jednej z głównych ról "Zostaw świat za sobą". Wskaźnik oglądalności wyniósł 121 milionów.

Ekranizacja powieści Rumaana Alama jest historią Amandy i Claya, którzy wraz z dziećmi wynajmują na weekend luksusowy dom. Ich wakacje wywraca do góry nogami nocna wizyta dwojga nieznajomych - G.H. i jego córki Ruth, którzy przynoszą wieści o tajemniczym cyberataku i chcą schronić się w domu, który, jak twierdzą, należy do nich. Obie rodziny stawiają czoła nadciągającej katastrofie, która z minuty na minutę coraz bardziej przeraża, zmuszając wszystkich do pogodzenia się z pozycją w pogrążającym się świecie.


Drugie miejsce z wynikiem 109,6 mln zajął film z Gal Gadot "Misja Stone".

Trzecie miejsce zajęła animacja z Adamem Sandlerem "Leo" - 96 milionów

Czwarte miejsce należy do najwyżej sklasyfikowanej produkcji nieanglojęzycznej - "Nigdzie" (86,2 mln)

Pierwszą piątkę kompletuje komedia "Teściowie poszukiwani" z wynikiem 83,8 mln.


Z kolei pod względem łącznego czasu oglądania absolutnym liderem okazał się aktorski serial "One Piece". Użytkownicy Netfliksa spędzili z nim 541,9 mln godzin. To wynik dwukrotnie wyższy od tego, jaki uzyskał numer dwa, film "Zostaw świat za sobą".

Zwiastun filmu "Zostaw świat za sobą"




Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones