Édgar Ramírez zagra w "Borderlands". Znamy fabułę filmu

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%C3%89dgar+Ram%C3%ADrez+zagra+w+%22Borderlands%22.+Znamy+fabu%C5%82%C4%99+filmu-141922
Édgar Ramírez zagra w "Borderlands". Znamy fabułę filmu
Mamy garść nowych informacji dotyczących growego widowiska "Borderlands". Po pierwsze do obsady dołączył Édgar Ramírez ("Ostatni skok w historii USA"). Po drugie poznaliśmy szczegóły fabuły.

Postać grana przez Ramireza nazywa się Atlas. Jest to bezwzględny biznesmen i producent broni, który należy do najpotężniejszych ludzi znanego uniwersum.

To wielki zaszczyt mieć w obsadzie u boku Cate Blanchett kogoś o takim talencie i charyzmie jak Edgar - powiedział reżyser Eli Roth. - Atlas to postać, która naprawdę musi być magnetyczną jednostką, kimś obdarzonym charyzmą i wdziękiem, które skrywają groźną osobowość. Od dawna jestem fanem Edgara i wciąż zaskakuje mnie swoimi aktorskimi transformacjami. Na potrzeby naszego filmu chcemy stworzyć kogoś dzikiego, zabawnego i innego od wszystkiego, co dotąd pokazał Edgar. Jestem bardzo podekscytowany możliwością pracy z nim.

A jak zapowiada się fabuła? Oto oficjalny opis: Lilith (Blanchett), niesławna banitka z tajemniczą przeszłością, niechętnie wraca na swoją rodzinną planetę Pandorę, by odnaleźć zaginioną córkę najpotężniejszego sukinsyna galaktyki Atlasa (Ramirez). Lilith zawiera sojusz z nieoczekiwaną zgrają: Rolandem (Hart) - byłym elitarnym najemnikiem, który teraz desperacko szuka odkupienia; Tiny Tiną (Greenblatt) - dziką nastolatką-demolką; Kriegiem (Munteanu) - mięśniak na bakier z retoryką chroniący Tinę; Tannis (Curtis) - naukowczyni, której zdrowie psychiczne pozostawia wiele do życzenia oraz Claptrap (Black) - przemądrzały i uparty jak osioł robot.

Ta nieprawdopodobna grupa bohaterów będzie zmuszona do walki z potworami i niebezpiecznymi zbirami, jeśli chcą odnaleźć i ochronić zaginioną dziewczynę, która może być kluczem do niewyobrażalnej mocy. W ich rękach spocznie los całego wszechświata, ale oni będą walczyć o coś jeszcze: o siebie nawzajem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones