Ekranizacja "Borderlands" najgorszym filmem roku? Zależy, kogo spytacie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ekranizacja+%22Borderlands%22%3A+B%C4%99d%C4%85+dokr%C4%99tki%2C+ale+to+nie+Eli+Roth+a+re%C5%BCyser+%22Deadpoola%22+je+nakr%C4%99ci-149062
Ekranizacja "Borderlands" najgorszym filmem roku? Zależy, kogo spytacie
W sobotę po sieci rozniosła się wieść, że "Borderlands", czyli kinowe widowisko na podstawie gry pod tym samym tytułem, jest w tarapatach. Podobno pokaz testowy wypadł fatalnie. Konieczne będą spore zmiany, ale Eli Roth, czyli reżyser filmu, ich nie zrobi. Miał zostać zwolniony, a jego miejsce zajął Tim Miller, którego znacie jako autora "Deadpoola".

Eli Roth nie stanie za kamerą dokrętek. Ale...Sprawa okazała się na tyle poważna, że Lionsgate postanowiło w ekspresowym tempie rozpocząć akcję ratunkową. Na Deadline pojawiły się nowe doniesienia dotyczące "Borderlands".

Portal potwierdza, że dokrętki rzeczywiście są planowane. Jednak zdaniem Deadline nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Eli Roth nie został bowiem zwolniony i nadal widnieje jako reżyser.

Prawdą jest jednak, że nie będzie na planie dokrętek. Dodatkowe dwa tygodnie zdjęciowe przypadną bowiem na okres, kiedy Eli Roth będzie już zajęty kolejnym filmem (jakim, o tym piszemy w oddzielnym newsie). Dlatego poprosił swojego kumpla Tima Millera, by ten go zastąpił na stołu reżysera dokrętek.


Co wiemy o filmie "Borderlands"?Lilith (Cate Blanchett) - niesławna banitka z tajemniczą przeszłością - niechętnie powraca na rodzinną planetę Pandorę, aby odnaleźć zaginioną córkę najpotężniejszego łajdaka w całej galaktyce, Atlasa (Edgar Ramirez). Bohaterka znajduje nieoczekiwanych sojuszników: Rolanda (Hart) - byłego elitarnego najemnika, który teraz desperacko szuka odkupienia, Tiny Tinę (Ariana Greenblatt) - dziką nastolatkę obdarzoną niszczycielskimi zapędami, Kriega (Florian Munteanu) - mięśniaka chroniącego Tinę, Tannis (Jamie Lee Curtis) - naukowczynię, której zdrowie psychiczne pozostawia wiele do życzenia, a także Claptrapa (Jack Black) - przemądrzałego i upartego jak osioł robota. Ta nieprawdopodobna grupa bohaterów będzie zmuszona do walki z potworami i niebezpiecznymi zbirami, aby odnaleźć i ochronić zaginioną dziewczynę, która może być kluczem do niewyobrażalnej mocy. W ich rękach spocznie los całego wszechświata.

Główne zdjęcia do filmu zakończyły się latem 2021 roku.

Zwiastun gry "Borderlands 3"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones