Lionsgate pokazuje nowe projekty. Co teraz wiemy o "Ballerinie" i biografii Michaela Jacksona?

Discussing Film / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/CinemaCon+2024%3A+nowe+zwiastuny+%22Kruka%22%2C+%22Michaela%22%2C+%22Balleriny%22-155019
Lionsgate pokazuje nowe projekty. Co teraz wiemy o "Ballerinie" i biografii Michaela Jacksona?
Czekacie na "Borderlands", "The Crow", Ballerinę czy biografię Michaela Jacksona? Podczas trwającej konferencji CinemaCon w Las Vegas studio Lionsgate pokazało publice pierwsze fragmenty tych produkcji. Czego dowiedzieliśmy się o filmach?

Impreza branżowa CinemaCon, czyli największe wydarzenie zbierające właścicieli kin z USA i całego świata, co roku dostarcza nowych informacji o nadchodzących premierach. Choć pokazy nie są dostępne dla publiki, opisy ekskluzywnych materiałów promocyjnych szybko trafiają do sieci. Podczas prezentacji Lionsgate zebrani na sali mogli obejrzeć nowe zwiastuny filmów "The Crow", "Borderlands" i " Ballerina".

"The Crow"W nowym materiale pokazanym na konferencji większy nacisk położono na romansie między Ericem (Bill Skarsgård) i Shelly (FKA Twigs). Miłość przerwana przez śmierć kobiety może zostać odkupiona – przekonuje bohatera głos jego tajemniczego opiekuna. Dzięki mocy kruków, podróżników między dwoma światami, dusza ukochanej może zostać przywrócona do żywych nim na zawsze przejdzie na stronę umarłych. Zaprezentowano umiejętności lecznicze bohatera oraz sceny walki. Fragment został opisany jako jeszcze mroczniejszy niż przedstawiony pierwszy zwiastun produkcji.

Zwiastun filmu "The Crow"
"Never Let Go""Never Let Go" to nowy dreszczowiec od twórcy "Pełzającej śmierci" Alexandre’a Ajy. Głowną bohaterkę, matkę dwóch synów, która mieszka z nimi w domu w środku lasu, zagra Halle Berry. Nikt z nich nie wychodzi na zewnątrz bez liny, która przywiązana do ciała ma doprowadzić ich do budynku w przypadku zgubienia się w lesie. Między drzewami żyje bowiem tajemnicza, złowroga siła. Jeden z chłopców postanawia nagiąć matczyne zasady i rozwiązuje linę, a tajemniczy potwór porywa go w głąb studni. Kobieta wyrusza na poszukiwania dziecka i spotyka się z potworami twarzą w twarz. 

Premiera zaplanowana na 27 września tego roku.

"Borderlands"
Materiał zaprezentowany przy okazji przedstawienia nadchodzącej adaptacji gry wideo "Borderlands" rozwiewa więcej niejasności z fabuły filmu. Skupia się ona wokół legendy o mitycznych skarbach ukrytych na najgorszej planecie we wszechświecie. Bohaterowie będą poszukiwali więc kosztowności, które mogą odmienić ich życie na lepsze. Resztę zwiastuna wypełniają kolorowe sekwencje akcji z udziałem wszystkich postaci.

"In the Grey"

 

Choć Guy Ritchie nie pokazał publice swojego nowego filmu "The Ministry of Ungentlemanly Warfare", jego kolejny projekt "In the Grey" dostał właśnie pierwszą zapowiedź. Henry Cavill, Jake Gyllenhaal i Eiza González wcielają się w troje przestępców, którzy chcą okraść mafijnego bossa. Z trailera wynika, że będzie to zwyczajowa mieszanka humoru i akcji, znana z innych filmów reżysera. W obsadzie jest również Rosamund Pike.

"The Grey" zobaczymy na ekranach w styczniu 2025.

"The Strangers: Chapter 1"Zaprezentowano także fragment horroru "The Strangers: Chapter 1", prequela serii "Nieznajomi". Główną bohaterkę zagra znana z "Riverdale" Madelaine Petsch. Akcja rozgrywa się w domku w głębi lasu, gdzie bohaterowie ukrywają się przed napastnikami. Mroczna scena napaści każe oczekiwać, że film Renny’ego Harlina swoim gęstym klimatem będzie zbliżony do oryginalnych filmów.

Zwiastun filmu "The Strangers: Chapter 1"
"John Wick Presents: Ballerina"Fanów serii "John Wick" ucieszą pierwsze informacje o "Ballerinie", spin-offie cyklu, który zobaczymy na ekranach w czerwcu 2025. Jego bohaterka zostaje wytrenowana przez tę samą rodzinę co słynny zabójca. Po latach podróżuje do Rosji, aby dowiedzieć się więcej o swoich korzeniach związanych z inną gangsterską familią. Ma zamiar zniszczyć ją od środka. Zdaniem napotkanego na drodze zabójcy (Norman Reedus) zadanie jest trudniejsze, niż może się spodziewać. Oprócz efektownych sekwencji akcji widzowie zobaczą spotkanie bohaterki z Wickiem.

"Michael"Ostatnim elementem pokazu okazały się fragmenty nadchodzącego filmu biograficznego "Michael". W króla popu wcieli się jego bratanek Jaafar Jackson. W zwiastunie pokazano elementy występów z całego przebiegu kariery artysty. Oprócz znanych piosenek i kostiumów nie zabrakło również mniej radosnych elementów, czyli kontrowersji związanych z wizerunkiem piosenkarza, takich jak słynny incydent z dzieckiem Jacksona pokazywanym fanom z balkonu rezydencji i uzależnienie od leków.

Film w reżyserii Antoine’a Fuqua pojawi się na ekranach 18 kwietnia 2025. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones