Oto zwiastun "Borderlands". Blanchett, Hart i Claptrap szaleją na pustyni

youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Pierwszy+zwiastun+ekranizacji+gry+%22Borderlands%22.+Blanchett%2C+Hart+i+sp%C3%B3%C5%82ka+szalej%C4%85+na+pustyni-154231
Oto zwiastun "Borderlands". Blanchett, Hart i Claptrap szaleją na pustyni
Oto i jest pierwszy zwiastun "Borderlands", czyli kinowego widowiska na podstawie popularnej serii gier pod tym samym tytułem. Jak sprawdza się Cate Blanchett w roli Lilith? Czy Claptrap (Jack Black) jest równie zabawny co w grze? Co poszło nie tak przy obsadzaniu roli Tiny Tiny? Sprawdźcie poniższą zajawkę! 

Zwiastun filmu "Borderlands"

O czym opowiada film "Borderlands"?Lilith (Cate Blanchett) - niesławna banitka z tajemniczą przeszłością - niechętnie powraca na rodzinną planetę Pandorę, aby odnaleźć zaginioną córkę najpotężniejszego łajdaka w całej galaktyce, Atlasa (Edgar Ramirez). Bohaterka znajduje nieoczekiwanych sojuszników: Rolanda (Hart) - byłego elitarnego najemnika, który teraz desperacko szuka odkupienia, Tiny Tinę (Ariana Greenblatt) - dziką nastolatkę obdarzoną niszczycielskimi zapędami, Kriega (Florian Munteanu) - mięśniaka chroniącego Tinę, Tannis (Jamie Lee Curtis) - naukowczynię, której zdrowie psychiczne pozostawia wiele do życzenia, a także Claptrapa (Jack Black) - przemądrzałego i upartego jak osioł robota. Ta nieprawdopodobna grupa bohaterów będzie zmuszona do walki z potworami i niebezpiecznymi zbirami, aby odnaleźć i ochronić zaginioną dziewczynę, która może być kluczem do niewyobrażalnej mocy. W ich rękach spocznie los całego wszechświata.

Za kamerą stanął Eli Roth ("Hostel", "Green Inferno", a ostatnio: "Noc Dziękczynienia")

Zwiastun gry "Borderlands 3"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones