Margaret Qualley nie będzie serialową Amandą Knox

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Amanda+Knox+bohaterk%C4%85+serialu+Disneya.+Margaret+Qualley+nie+b%C4%99dzie+jego+gwiazd%C4%85-155106
Margaret Qualley nie będzie serialową Amandą Knox
źródło: Getty Images
autor: Dia Dipasupil
W marcu informowaliśmy o tym, że Margaret Qualley zagra główną rolę w serialu limitowanym, który poświęcony będzie osobie Amandy Knox. Teraz okazuje się, że aktorka musiała opuścić projekt, ponieważ ma inne zobowiązania.

Skazana za morderstwo, którego nie popełniła, Amanda Knox bohaterką serialuAmanda Knox to Amerykanka, która jako 20-latka przebywała we Włoszech na wymianie studenckiej. W 2007 roku został oskarżona o zamordowanie wraz ze swoim chłopakiem współlokatorki Meredith Kercher.

GettyImages-181315251.jpg Getty Images © NBC

Amanda Knox

Pierwszy proces zakończył się wyrokiem skazującym. Później okazało się, że odpowiedzialnym za morderstwo był włamywacz Rudy Guede, którego odciski palców znaleziono w mieszkaniu. Po czterech latach została jednak zwolniona z więzienia. Zaś w 2015 roku włoski Najwyższy Sąd Kasacyjny ostatecznie oczyścił ją z winy.

Serial opowie o jej walce o wolność i prawdę. Produkcja została zaplanowana na 8 odcinków. Wśród producentów jest sama Knox oraz Monica Lewinsky.

Teaser filmu "Rodzaje życzliwości"Fani Margaret Qualley nie mają jednak powodów do niepokojów. W najbliższym czasie będą mieli wiele okazji do oglądania jej na dużych i małych ekranach. Aktorka znalazła się m.in. w obsadzie filmu "Rodzaje życzliwości", którego teaser znajdziecie poniżej:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones