Guy Ritchie reżyserem "Sherlocka". Nie tego, o którym myślicie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Amazon+szykuje+serial+%22M%C5%82ody+Sherlock%22.+Guy+Ritche+re%C5%BCyserem.+Gwiazda+cyklu+%22After%22+w+g%C5%82%C3%B3wnej+roli-155853
Guy Ritchie reżyserem "Sherlocka". Nie tego, o którym myślicie
źródło: Getty Images
autor: Kate Green
Guy Ritchie wraca do postaci, która dała mu wielki sukces kinowy - Sherlocka Holmesa. Jeśli jednak sądziliście, że reżyser w końcu zdecydował się nakręci trzecią część cyklu "Sherlock Holmes", to będziecie bardzo zawiedzeni. Chodzi o zupełnie inny projekt.

Młody Sherlock bohaterem serialu AmazonuZamiast filmu z Robertem Downeyem Jr. w roli Sherlocka Holmesa, Guy Ritchie będzie reżyserem oraz producentem wykonawczym serialu "Young Sherlock". Projekt powstaje na bazie cyklu książek Andy'ego Lane'a.

Serial powstaje dla Amazonu i platformy Prime. Pierwszy sezon będzie się składał z ośmiu odcinków. Showrunnerem i scenarzystą został Matthew Parkhill, twórca serialu "Deep State: Tajny układ".

Amazon wybrał już nawet gwiazdę serialu. Młodym Sherlockiem został on:

GettyImages-1133042081.jpg Getty Images © NurPhoto


To Hero Fiennes Tiffin, członek zasłużonego rodu artystów, do którego zaliczają się m.in. Ralph Fiennes i Joseph Fiennes. Hero Fiennes Tiffin znany jest głównie z cyklu młodzieżowych romansów "After". Miał już jednak okazję pracować z Guyem Ritchie'em. Był w obsadzie najnowszego filmu reżysera "The Ministry of Ungentlemanly Warfare".

Akcja serialu rozpoczyna się, kiedy Sherlock Holmes ma 19 lat. Nie jest jeszcze tą osobą, którą wszyscy znamy. Jego życie wywraca się do góry nogami, kiedy zostaje wmieszany w sprawę morderstwa na uniwersytecie oksfordzkim. Walcząc o swoją wolność Sherlock wpada na ślad światowego spisku, który odmieni jego los na zawsze...

Guy Ritchie zapowiada, że "Young Sherlock" zaproponuje widzom nową, ekscytującą wersję detektywa. Obiecuje, że zamierza rozgryźć enigmatyczną osobowość bohatera i pokazać, co go w życiu motywuje i jak stał się genialnym detektywem.

Zwiastun filmu "The Ministry of Ungentlemanly Warfare"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones