Bob Odenkirk nie ma dość kina akcji. Będzie się bił w "Nikt 2"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Bob+Odenkirk+nie+ma+do%C5%9B%C4%87+kina+akcji.+B%C4%99dzie+si%C4%99+bi%C5%82+w+%22Nikt+2%22+%E2%80%93+Filmweb-156218
Bob Odenkirk nie ma dość kina akcji. Będzie się bił w "Nikt 2"
Niedawno pisaliśmy, że Bob Odenkirk, który dał się poznać jako aktor kina akcji w filmie "Nikt", ponownie wcieli się w bohatera walczącego z przestępcami. W przygotowaniu jest bowiem film "Normal" ze scenariuszem twórcy "Johna Wicka" Dereka Kolstada. Ale tym razem nie o tym. Bo być może jeszcze lepsza wiadomość jest taka, że Odenkirk będzie miał możliwość podbicia swoich umiejętności w kontynuacji "Nikogo". Właśnie ogłoszono, że powstaje druga część. 

Bob Odenkirk znów będzie się bił w "Nikt 2"O swojej roli w filmie "Nikt" Odenkirk opowiadał barwnie w wielu wywiadach, przywołując liczne kontuzje, zadrapania i inne uszkodzenia ciała w czasie kręcenia wymagających scen akcji. Z drugiej jednak strony, kiedy niedługo po zakończeniu zdjęć doznał ataku serca, twierdził, że to właśnie fizyczne przygotowanie do roli na tyle wzmocniło jego ciało, że wyszedł z tego cało. Aktor twierdziła nawet, że "Nikt" uratował mu życie. 


Za kamerą drugiej części stanie Timo Tjahjanto, reżyser "V/H/S/94" i "Przychodzi po nas noc". 

"Nikt" – fabułaHutch jest nikim. Pomijany i niedoceniany jako mąż i ojciec, przyjmuje wszelkie upokorzenia na klatę i nigdy nie okazuje irytacji. Ale kiedy jego córka w wyniku napadu traci swoją ukochaną bransoletkę z kotkiem, Hutch osiąga stan, w jakim nikt dotąd go nie widział. Co się stanie, gdy wieczne popychało wreszcie stawi opór? Hutch zmienia się ze zwykłego taty w nieustraszonego wojownika i zabiera swych wrogów na szaloną jazdę prowadzącą do porażającej zemsty.

"Nikt" – zwiastunPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones