Nie dzwońcie po Boba Odenkirka. Nie chce grać w Marvelu?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Bob+Odenkirk+twierdzi%2C+%C5%BCe+nie+nadaje+si%C4%99+do+grania+w+filmach+Marvel+Studios-150270
Nie dzwońcie po Boba Odenkirka. Nie chce grać w Marvelu?
źródło: Materiały prasowe
Zadzwoń do Saula? Nie tym razem. Nie spodziewajcie się, że Bob Odenkirk zawita do uniwersum Marvela. Chociaż w stajni Marvel Studios są już zastępy aktorskich talentów, gwiazdor filmu "Nikt" nie jest zainteresowany tym, żeby do nich dołączyć.

Dlaczego Bob Odenkirk nie widzi siebie w filmach Marvela?GettyImages-1469831129.jpg Getty Images © Emma McIntyre


Lubię trzymać się blisko ziemi, pracować na małą skalę i zachować kontakt z widzem. Myślę, że nie jestem stworzony do takiego świata. Nadaję się do grania postaci w typie gościa z sąsiedztwa, powiedział Bob Odenkirk w wywiadzie dla "The Independent".

Jak w świetle tego Odenkirk widzi swoją rolę w thrillerze "Nikt"? Faktycznie, jego bohater, Hutch Mansell, zaczyna jako everyman, ale w toku filmu sytuacja się nieco zmienia.

Hutch to wciąż rodzinny człowiek. Jego stosunek do przemocy jest inny. Zmienił się, choć wciąż ma długą drogę do przejścia w poszukiwaniu życiowej równowagi, powiedział aktor. To dla mnie dużo ważniejsze niż mogłoby się wydawać. Można by pomyśleć, że to historia mojego życia, a nie film akcji.

Jeszcze w 2022 roku Odenkirk powiedział w jednym z wywiadów, że chętnie grałby częściej w filmach akcji. Uwielbiam wczesne filmy Jackiego Chana, które mają w sobie dużo humoru. Chciałbym kiedyś coś takiego zrobić.

W przygotowaniu jest oczywiście sequel filmu "Nikt", zdjęcia do którego mają ruszyć jeszcze w tym roku.

Zobaczcie zwiastun filmu "Nikt"
Pewnego dnia w domu głównego bohatera dochodzi do włamania. Hutch nie podejmuje żadnej obrony przed przestępcami. Nastoletni syn, Blake oraz żona Becca są rozczarowani jego brakiem reakcji. Następstwem tego zdarzenia jest wyzwolenie u Hutcha uśpionych, mrocznych instynktów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones