CO? Gwiazda "Breaking Bad" spokrewniona z królem Wielkiej Brytanii. Bob Odenkirk zaskoczony

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/CO+Gwiazda+%22Breaking+Bad%22+spokrewniona+z+kr%C3%B3lem+Wielkiej+Brytanii-153890
CO? Gwiazda "Breaking Bad" spokrewniona z królem Wielkiej Brytanii. Bob Odenkirk zaskoczony
źródło: Materiały prasowe
Uważaj kogo krytykujesz, bo możesz okazać się z nim spokrewniony! Tuż po tym, jak wygłosił antymonarchistyczną tyradę, Bob Odenkirk usłyszał, że w jego żyłach płynie królewska krew. Okazuje się, że odtwórca roli Saula Goodmana jest spokrewniony z brytyjską rodziną królewską.
 

Bob Odenkirk, czyli "Zadzwoń do... Karola"GettyImages-1469831129.jpg Getty Images © Emma McIntyre


Bob Odenkirk, znany z seriali "Breaking Bad" i "Zadzwoń do Saula" oraz thrillera "Nikt" wziął udział w programie stacji PBS "Finding Your Roots".

Prowadzący Henry Louis Gates Jr. ujawnił, że Odenkirk jest kuzynem jedenastego stopnia dla Karola III, króla Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Gates zrobił to tuż po tym, jak aktor skrytykował rody królewskie i ich rolę we współczesnych systemach demokratycznych.
   
Odenkirk jest spokrewniony z królem poprzez swojego piątego pradziadka, Friedricha Carla Steinholza, który był synem księcia Plön, związanego z europejskimi rodami europejskimi.
  
Prowadzący najpierw ujawnił informację o Steinholzu, prowokując Odenkirka do wypowiedzi o rodach królewskich. To sprawia, że czuję się częścią historii, która nie jest moją historią. Jestem Amerykaninem. Nie jestem monarchistą. Nie wierzę w takie rzeczy, powiedział aktor. Rozumiem, czemu społeczeństwo skupiło się wokół monarchów i przywódców, a oni przekazali swoje tytuły kolejnym pokoleniom. Rozumiem, że przechodzi przez to każda społeczność, każda cywilizacja. Ale uważam, że wraz z demokracją doszliśmy do lepszego miejsca i powinniśmy iść dalej tą drogą.

Wtedy Gates ujawnił przed aktorem jego związek z królem Karolem. Cóż, może zmienię zdanie, odparł żartobliwie Odenkirk. To szalone! Nawet nie przyszłoby mi do głowy!

Bob Odenkirk urodził się w Berwyn w stanie Illinois i wychował w Chicago. Jego rodzicami są Walter i Barbara Mary Odenkirkowie, których rodziny pochodzą z Niemiec i Irlandii.

Niedawno mogliśmy oglądać Odenkirka w serialu "Szczęściarz Hank".


"Szczęściarz Hank" - zwiastun


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones