Córka Paula Walkera w "Szybkich i wściekłych 10". To sposób na uhonorowanie pamięci aktora

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/C%C3%B3rka+Paula+Walkera+w+%22Szybkich+i+w%C5%9Bciek%C5%82ych+10%22.+To+spos%C3%B3b+na+uhonorowanie+pami%C4%99ci+aktora-150723
Córka Paula Walkera w "Szybkich i wściekłych 10". To sposób na uhonorowanie pamięci aktora
źródło: Getty Images
autor: Rich Fury
Meadow Walker, córka tragicznie zmarłego Paula Walkera, pojawi się w "Szybkich i wściekłych 10". Jej cameo ma być sposobem na oddanie hołdu ojcu, który wcielał się w postać Briana O'Connera.

Córka Paula Walkera w "Szybkich i wściekłych 10"


Meadow Walker podzieliła się na Instagramie zdjęciem z planu. Możecie zobaczyć je poniżej: 


Pierwsza odsłona "Szybkich..." trafiła do kin, kiedy miałam rok! Dorastałam na planie, obserwując mojego ojca, Vina, Jordanę, Michelle, Ludacrisa i innych na monitorach – napisała. Dzięki mojemu tacie stałam się częścią tej rodziny. Nie mogę uwierzyć, że teraz będę Razem z tymi, którzy patrzyli, jak dorastam.

Podziękowała też reżyserowi Louisowi Leterrierowi i producentowi Brandonowi Birtellowi:  

Louis Leterrier – dziękuję za twoją dobroć, cierpliwość i wsparcie. Mam wrażenie, że jesteś częścią rodziny od samego początku. Cieszę się, że to dopiero początek. Koniecznie muszę też wspomnieć o najlepszym przyjacielu mojego ojca, który teraz jest też moim najlepszym przyjacielem. Brandon Birtell – bez ciebie to wszystko nie byłoby możliwe. Możliwość uhonorowania w ten sposób pamięci mojego ojca jest dla mnie błogosławieństwem. Będę dzielić to z nim na zawsze.

"Szybcy i wściekli": kim był bohater grany przez Paula Walkera


Paul Walker był związany z "Szybkimi i wściekłymi" od początku cyklu. Wcielał się w Briana O'Connera, policjanta pracującego pod przykrywką, który infiltruje środowisko nielegalnych wyścigów samochodowych. Przyjaźń, jaka nieoczekiwanie rodzi się między nim a Domem (Vin Diesel), mocno komplikuje jego sytuację. W czwartej części, pomyślanej przez twórców jako reboot serii, Brian ponownie łączy siły z Domem.

Paul Walker w filmie "Szybcy i wściekli 7"

Karierę Paula Walkera przerwał tragiczny wypadek samochodowy, do którego doszło w czasie, gdy siódma odsłona cyklu była w fazie produkcji. 

Zobacz zwiastun "Szybkich i wściekłych 10"


"Szybcy i wściekli 10" wjadą na ekrany kin już 19 maja. Zobaczcie zwiastun:W ciągu wielu misji i wbrew przeciwnościom losu Dom Toretto (Vin Diesel) i jego rodzina przechytrzyli i prześcignęli każdego wroga na swojej drodze. Teraz muszą zmierzyć się z najgroźniejszym przeciwnikiem, z jakim kiedykolwiek przyszło im się zmierzyć. To wróg, który chce rozbić rodzinę i zabrać wszystko co Dom kocha. W filmie "Szybcy i wściekli 5" z 2011 roku Dom i jego ekipa pokonali nikczemnego brazylijskiego króla narkotykowego Hernana Reyesa i zniszczyli jego imperium. Nie wiedzieli jednak, że syn Reyesa, Dante (Jason Momoa z "Aquamana"), był świadkiem tego wszystkiego i przez ostatnie 12 lat obmyślał plan, dzięki któremu Dom zapłaci najwyższą cenę. Plan Dantego rozproszy rodzinę Dominica od Los Angeles po katakumby Rzymu, od Brazylii po Londyn i od Portugalii po Antarktydę. Powstaną nowi sojusznicy, a starzy wrogowie powrócą na nowo. Wszystko się zmieni, gdy Dom odkryje, że jego 8-letni syn (Leo Abelo Perry) jest celem zemsty Dantego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones