"Szybcy i wściekli 10": Diesel i Momoa zakopali topór wojenny?

ScreenRant / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Szybcy+i+w%C5%9Bciekli+10%22%3A+Diesel+i+Momoa+zakopali+top%C3%B3r+wojenny-151125
"Szybcy i wściekli 10": Diesel i Momoa zakopali topór wojenny?
Vin Diesel miał obwiniać Jasona Momoę, który w "Szybkich i wściekłych 10" zagrał ekscentrycznego złoczyńcę Dantego Reyesa, za złe recenzje filmu. Ekranowy Dominic Toretto dementuje te plotki. Wielka szczęśliwa szybka rodzina? 

Diesel i Momoa ucinają plotki o konflikcie


Od premiery "Szybkich i wściekłych 10" nie minął nawet miesiąc, jednak Vin Diesel ogłosił już datę premiery kontynuacji hitu. Trafi on na ekrany kin 4 kwietnia 2025 roku, czyli za niespełna dwa lata. W poście na Instagramie gwiazdor i producent cyklu pochwalił Jasona Momoę

Jason chciał spróbować czegoś totalnie unikatowego i wyjątkowego, dzięki czemu stworzył postać kradnącą sceny, której świat nie zapomni – napisał. Momoa skomentował jego post słowami Mahalo za podjęcie ryzyka, szefie (słowo mahalo pochodzi z języka hawajskiego i jest używane, by wyrazić wdzięczność i uznanie).

Pełny wpis, który Diesel zilustrował wspólnym zdjęciem z Momoą, możecie zobaczyć poniżej: Kim jest grany przez Jasona Momoę Dante Reyes?


Dante Reyes, którego w "Szybkich i wściekłych 10" zagrał Jason Momoa, to syn znanego z piątej części cyklu Hernana (Joaquim de Almeida). Dante obwinia Dominica Toretto (Vin Diesel) o śmierć ojca i pragnie zemsty. Zgodnie z przesłaniem Hernana – nigdy nie pozwól umrzeć komuś, kto zasługuje na to, by cierpieć – bierze na celownik rodzinę bohatera. Zobaczcie zwiastun: "Szybcy i wściekli 10" zadebiutowali na ekranach polskich kin 19 maja. Do tej pory film zarobił 617,5 miliona dolarów na całym świecie, co czyni go trzecią najbardziej dochodową produkcją tego roku. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones