Christina Hodson ("The Flash") i Oren Uziel ("Paradoks Cloverfield") scenarzystami "Szybkich i wściekłych 11"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Christina+Hodson+%28%22The+Flash%22%29+i+Oren+Uziel+%28%22Paradoks+Cloverfield%22%29+scenarzystami+%22Szybkich+i+w%C5%9Bciek%C5%82ych+11%22-150464
Christina Hodson ("The Flash") i Oren Uziel ("Paradoks Cloverfield") scenarzystami "Szybkich i wściekłych 11"
Kilka dni temu informowaliśmy, że finałową, 11. częścią "Szybkich i wściekłych" pokieruje Louis Leterrier. Teraz poznaliśmy autorów scenariusza. Będą to Christina Hodson i Oren Uziel.

GettyImages-1202807519.jpg Getty Images © Neil Mockford
Christina Hodson
GettyImages-1387004781.jpg Getty Images © Emma McIntyre
Oren Uziel

Co wiemy o "Szybkich i wściekłych 10"?


Dziesiąty film sagi "Szybcy i wściekli" rozpoczyna ostatni rozdział jednej z najbardziej popularnych globalnych franczyz, która trwa już trzecią dekadę i ma niesłabnącą popularność. W ciągu wielu misji i wbrew przeciwnościom losu Dom Toretto (Vin Diesel) i jego rodzina przechytrzyli i prześcignęli każdego wroga na swojej drodze. Teraz muszą zmierzyć się z najbardziej zabójczym przeciwnikiem, z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia.

Vinowi Dieslowi towarzyszyć będą m.in. znani z poprzednich części Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Sung Kang, Jason Statham, John Cena, Helen Mirren i Charlize Theron. Debiutujący w serii Jason Momoa wciela się w psychopatycznego Dantego, którego celem jest zniszczenie Doma i jego rodziny. Z kolei Brie Larson przypadła rola Tess, córki granego przez Kurta Russella Pana Nikogo.

Zobaczcie zwiastun: Skąd znamy Christinę Hodson?


Christina Hodson najlepiej znana jest jako scenarzystka widowisk DC. Napisała "Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)" i "Batgirl" (która trafiła na półkę). Na premierę czeka "The Flash". W jej CV znajdziemy również "Bumblebee" oraz thrillery "Osaczona" i "Niezapomniany".

Skąd znamy Orena Uziela?


Oren Uziel to scenarzysta takich filmów jak "22 Jump Street", "Paradoks Cloverfield" czy "Escape Room: Najlepsi z najlepszych". Aktualnie jego filmografię zamyka komedia przygodowa "Zaginione miasto" z Sandrą Bullock i Channingiem Tatumem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones