Dwayne Johnson wraca do rodziny "Szybkich i wściekłych"? [SPOJLER]

The Wrap / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Dwayne+Johnson+wraca+do+rodziny+%22Szybkich+i+w%C5%9Bciek%C5%82ych%22+%5BSPOJLER%5D-150749
Dwayne Johnson wraca do rodziny "Szybkich i wściekłych"? [SPOJLER]
źródło: Getty Images
autor: Pablo Cuadra
Jeśli wybieracie się na seans najnowszej odsłony "Szybkich i wściekłych", nie opuszczajcie zbyt szybko sali kinowej. W scenie po napisach czeka na Was niespodzianka. 

Luke Hobbs wraca do rodziny "Szybkich i wściekłych"? UWAGA, SPOJLERY!


Dwayne Johnson, czyli ekranowy Luke Hobbs, zarzekał się, że nie planuje powrotu do rodziny "Szybkich i wściekłych". Spin-off "Hobbs i Shaw" miał być jego ostatecznym pożegnaniem z serią. W listopadzie 2021 roku Vin Diesel na wszelkie sposoby próbował przekonać go, aby dał się namówić na występ w dziesiątej części cyklu. Wydawało się jednak, że Johnson jest nieugięty. W rozmowie z CNN powiedział: 

Powiedziałem mu bezpośrednio, że nie wrócę do franczyzy. Stanowczo, ale serdecznie dałem mu do zrozumienia, że zawsze będę wspierał obsadę i kibicował sukcesowi serii, ale nie ma szans, abym wrócił. Ostatnie posty Vina były przykładem jego manipulacji. Nie podoba mi się, że w swoich wpisach poruszył temat swoich dzieci czy śmierci Paula Walkera. Zostawmy ich w spokoju. Rozmawialiśmy kilka miesięcy temu i doszliśmy do jasnego porozumienia.

UWAGA! Dalsza część tekstu zawiera spojlery z filmy "Szybcy i wściekli 10"

Wygląda jednak na to, że Dwayne Johnson zmienił zdanie. Grany przez niego bohater pojawia się w scenie po napisach. Wynika z niej, że Luke Hobbs może być ważną częścią jedenastej odsłony cyklu. 

"Szybcy i wściekli 10": zobacz zwiastun


"Szybcy i wściekli 10" wjadą na ekrany kin 19 maja, jednak już teraz możecie zobaczyć film w ramach pokazów przedpremierowych. Zobaczcie zwiastun: W ciągu wielu misji i wbrew przeciwnościom losu Dom Toretto (Vin Diesel) i jego rodzina przechytrzyli i prześcignęli każdego wroga na swojej drodze. Teraz muszą zmierzyć się z najgroźniejszym przeciwnikiem, z jakim kiedykolwiek przyszło im się zmierzyć. To wróg, który chce rozbić rodzinę i zabrać wszystko co Dom kocha. W filmie "Szybcy i wściekli 5" z 2011 roku Dom i jego ekipa pokonali nikczemnego brazylijskiego króla narkotykowego Hernana Reyesa i zniszczyli jego imperium. Nie wiedzieli jednak, że syn Reyesa, Dante (Jason Momoa), był świadkiem tego wszystkiego i przez ostatnie 12 lat obmyślał plan, dzięki któremu Dom zapłaci najwyższą cenę. Plan Dantego rozproszy rodzinę Dominica od Los Angeles po katakumby Rzymu, od Brazylii po Londyn i od Portugalii po Antarktydę. Powstaną nowi sojusznicy, a starzy wrogowie powrócą na nowo. Wszystko się zmieni, gdy Dom odkryje, że jego 8-letni syn (Leo Abelo Perry) jest celem zemsty Dantego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones