Odliczanie rozpoczęte. Znamy datę premiery "Szybkich i wściekłych 11"

ScreenRant / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Vin+Diesel+ujawnia+dat%C4%99+premiery+11.+cz%C4%99%C5%9Bci+%22Szybkich+i+w%C5%9Bciek%C5%82ych%22-151107
Odliczanie rozpoczęte. Znamy datę premiery "Szybkich i wściekłych 11"
źródło: Getty Images
autor: Manuel Velasquez
Vin Diesel sugerował niedawno, że być może zwieńczenie sagi będzie potrzebowało trzech, a nie dwóch, jak planowano, części. Jak na razie aktor ujawnił datę premiery jedenastej części. 

Kiedy "Szybcy i wściekli 11" wjadą na ekrany kin?


Jedenasta część "Szybkich i wściekłych", mająca być ostatnią, wjedzie na ekrany kin 4 kwietnia 2025 roku, czyli za niespełna dwa lata. Datę tę ujawnił Vin Diesel. W poście na Instagramie napisał: 

Uwielbiam to, że aktorzy wchodzący do świata naszej sagi są ekspresyjni i współpracujący. Jason chciał spróbować czegoś totalnie unikatowego i wyjątkowego, dzięki czemu stworzył postać kradnącą sceny, której świat nie zapomni. Dziękuję wam wszystkim za to, że jak zawsze przybyliście... 7 miliardów nic nie znaczy, jeśli nie reprezentuje prawdziwych uczuć dla rodziny i lojalności. Ci wszyscy, którzy nie wiedzieli, że "Szybcy i wściekli 10" byli dopiero pierwszą częścią, wiedzcie, że w części drugiej nasza szybka rodzina i studio pokaże coś, czego jeszcze nie widzieliście.

Oryginalny wpis możecie zobaczyć poniżej: "Szybcy i wściekli 10": zobacz zwiastun


"Szybcy i wściekli 10" zadebiutowali na ekranach polskich kin 19 maja. Do tej pory film zarobił 617,5 miliona dolarów na całym świecie, co czyni go trzecią najbardziej dochodową produkcją tego roku. W ciągu wielu misji i wbrew przeciwnościom losu Dom Toretto (Vin Diesel) i jego rodzina przechytrzyli i prześcignęli każdego wroga na swojej drodze. Teraz muszą zmierzyć się z najgroźniejszym przeciwnikiem, z jakim kiedykolwiek przyszło im się zmierzyć. To wróg, który chce rozbić rodzinę i zabrać wszystko co Dom kocha. W filmie "Szybcy i wściekli 5" z 2011 roku Dom i jego ekipa pokonali nikczemnego brazylijskiego króla narkotykowego Hernana Reyesa i zniszczyli jego imperium. Nie wiedzieli jednak, że syn Reyesa, Dante (Jason Momoa), był świadkiem tego wszystkiego i przez ostatnie 12 lat obmyślał plan, dzięki któremu Dom zapłaci najwyższą cenę. Plan Dantego rozproszy rodzinę Dominica od Los Angeles po katakumby Rzymu, od Brazylii po Londyn i od Portugalii po Antarktydę. Powstaną nowi sojusznicy, a starzy wrogowie powrócą na nowo. Wszystko się zmieni, gdy Dom odkryje, że jego 8-letni syn (Leo Abelo Perry) jest celem zemsty Dantego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones