Chcecie wyglądać jak Kapitan Price? Teraz to możliwe!

Informacja nadesłana: Activision / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Courtney+Wheeler+z+%22The+Bear%22+i+Barry+Sloane+odtwarzaj%C4%85+ubi%C3%B3r+Kapitana+Price+z+Call+of+Duty-154252
Chcecie wyglądać jak Kapitan Price? Teraz to możliwe!
W ostatnich latach, dzięki rosnącej popularności serii gier "Call of Duty", a szczególnie postaci Kapitana Johna Price'a, obserwujemy zwiększone zainteresowanie odtworzeniem jego charakterystycznego, militarnego wyglądu. Sam kapelusz Kapitana Price'a był wspomniany na Reddicie aż 2064 razy! Courtney Wheeler, ceniona kostiumografka, znana z pracy nad takimi produkcjami jak "The Bear", podjęła się wyzwania odtworzenia stylu Kapitana Price'a.

Kapitan Price, będący symbolem odwagi i determinacji, zyskał status ikony nie tylko wśród graczy, ale także osób zafascynowanych militarnym stylem ubierania. Jego wygląd, będący połączeniem funkcjonalności i stylu, inspiruje do tworzenia strojów, które są nie tylko praktyczne, ale i wyraziste. Korzystając z aktualnych trendów modowych, takich jak utylitaryzm czy gorpcore, Wheeler stworzyła kolekcję odzieży, która oddaje hołd tej kultowej postaci.Stylizacje inspirowane Kapitanem Price'em zostały zaprezentowane w różnorodnych środowiskach: w dżungli, w zimowym środowisku, w mieście i na pustyni. Każda z nich odzwierciedla umiejętność adaptacji do otoczenia, która jest kluczową cechą charakteru Kapitana Price'a.Barry Sloane, aktor wcielający się w postać Kapitana Price'a, podkreślił autentyczność i dopracowanie stylizacji stworzonych przez Wheeler. "Courtney stworzyła naprawdę świetną stylizację, która sprawia wrażenie, jakby Kapitan Price był realny. Wspaniale jest przenieść go z ekranu do naszego świata" – powiedział aktor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones