Okazuje się, że Cyfrowy Polsat nie włączył swoim klientom dostępu do kanałów HBO. Jak informuje nas jeden z czytelników, dostęp do programu w styczniu będą mieć wyłącznie technicy platformy. Aktywacja sygnału nastąpi dopiero w lutym. Tymczasem bez problemu HBO jest aktywowane wszystkim chętnym w N.
W Cyfrowym Polsacie, aby mieć dostęp do HBO najpierw trzeba podpisać dodatkową umowę ? aktywacja nastąpi jednak w przyszłym miesiącu. Takie informacje przekazują konsultanci Cyfrowego Polsatu w telefonicznym biurze obsługi klienta. Pracownicy biura informują także, że aktywacja pierwszych umów na HBO nastąpi w lutym.
Od 1 stycznia HBO pojawiło się także w ofercie platformy N ? aby aktywować wystarczy jedynie skontaktować się z BOK, aktywacja następuje w ciągu godziny. Dodatkowo na trzy miesiące otrzymuje się sygnał HBO bez opłat.
Niestety dziś kontakt z biurem prasowym Cyfrowego Polsatu jest ze zrozumiałych względów utrudniony, więc oficjalny komentarz w tej sprawie najpewniej otrzymamy dopiero 2 stycznia.