Czy reżyser "Mad Maxa" nakręci "Thora 5" z Chrisem Hemsworthem?

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Czy+re%C5%BCyser+%22Mad+Maxa%22+nakr%C4%99ci+5.+%22Thora%22+z+Chrisem+Hemsworthem+%E2%80%93+Filmweb-155519
Czy reżyser "Mad Maxa" nakręci "Thora 5" z Chrisem Hemsworthem?
źródło: materialy promocyjne
George Miller, twórca serii "Mad Max", jest tak zachwycony Chrisem Hemsworthem w "Furiosie", czyli najnowszej części, że już oferuje się z kolejnymi projektami. Miller jest nawet gotowy nakręcić 5. część "Thora", byle z Hemsworthem. Czy to ma szansę się wydarzyć?

George Mille chce nakręcić "Thora" z Chrisem HemsworthemChciałbym pracować z Chrisem nad czymkolwiek. Naprawdę bym to zrobił. To wspaniały aktor. Ma szeroki zakres umiejętności – powiedział Miller. Ale jego uznanie dla Hemswortha idzie o wiele dalej:

Trzeba być wysportowanym, fizycznie. Ale trzeba być też wysportowanym emocjonalnie i intelektualnie, żeby móc podjąć się tak złożonej roli. Miałem więc dużo szczęścia z całą obsadą, a już szczególnie, że Anya i Chris tak do siebie pasowali, zwłaszcza pod koniec miesiąca.

Chris Hemsworth w "Furiosie"

Jakie są szanse na "Thora 5"?Ostatnia część "Thora" – "Miłość i grom" – nie została zbyt ciepło przyjęta ani przez krytyków, ani widownię. Sam Hemsworth kajał się ostatnio, że dał się wyprowadzić Taice Waititiemu na manowce i żałuje swojej roli. Wyraził też jednak chęć zadośćuczynienia tego widzom. Furtka do jego powrotu pozostaje więc otwarta. Marvel też podobno nie rezygnuje z 5. części.

Wiadomo jedynie, że Waititi nie powróci jako reżyser. Stanowisko jest więc do wzięcia. 

Czy George Miller byłby właściwym człowiekiem na właściwym stanowisku?

Zwiastun filmu "Furiosa: Saga Mad MaxPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones