Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/DC+ma+kolejnego+-+tym+razem+serialowego+-+Cyborga-129359

DC ma kolejnego - tym razem serialowego - Cyborga

  • Comic Book Movie
  • autor: jp
  • Filmy
Angielski aktor Joivan Wade ("Pierwsza noc oczyszczenia") dołączył do obsady serialu "Doom Patrol". Wcieli się on w postać Victora Stone'a/Cyborga.

GettyImages-516531302.jpg
Getty Images © John Phillips

Serial opowie o grupie wyrzutków, których zjednoczy Cyborg i wskaże im cel istnienia - walka ze złem. Liderem jest dr Niles Caulder, a członkami poza Crazy Jane będą: Robotman, Negative Man i Elasti-Woman.

Cyborg to postać, która ostatnimi czasy często pojawia się na małym bądź dużym ekranie. Widzieliśmy go choćby w "Lidze Sprawiedliwości" (gdzie zagrał go Ray Fisher) oraz w animacji "Młodzi Tytani: Akcja! Film". Jego wersja z "Doom Patrol" opisywana jest następująco:

Czarujący i charyzmatyczny Vic może być połączony z każdym komputerem na świecie, ale ma problem z nawiązaniem ludzkich relacji. Zdesperowany, by uzyskać akceptację ze strony świata zewnętrznego, Vic postanawia wykorzystać przekleństwo swojego cybernetycznego ciała do przemiany w bohatera na miarę cyfrowych czasów.

Cyborg.jpg

W obsadzie są już Diane Guerrero (Crazy Jane) i April Bowlby (Elasti-Woman), pozostałe role wciąż czekają na obsadzenie. Scenarzystą serialu jest Jeremy Carver. Projekt powstaje dla nowej platformy DC Universe.

zobacz też: