FOTO: To jest Groot!

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+To+jest+Groot-146725
FOTO: To jest Groot!
Dzięki nowemu, teaserowemu plakatowi produkcji dla dzieci "I Am Groot" poznaliśmy datę premiery serialu. Pojawi się on na platformie Disney+ 10 sierpnia 2022 roku, czyli tydzień przed planowaną premierą cyklu o przygodach "She-Hulk". 

"I Am Groot" - zobacz plakat produkcji Disney+

"I Am Groot" - o czym opowiada serialAnimowana produkcja opowie o przygodach najmniejszego członka Strażników Galaktyki, Baby Groota. Będzie to historia inicjacyjna i opowieść o szalonych, międzygwiezdnych przygodach, w której pojawią się znane postaci z komiksów i filmów Marvela. 

W roli Groota powróci Vin Diesel. Producentem jest twórca filmowego cyklu, James Gunn. Stalowy Gigant, Groot - jest paru bohaterów, którymi chciałem się podzielić z dzieciakami. Choć w przypadku Groota, to tak naprawdę one podzieliły się nim ze mną - mówi Diesel - Mój trzyletni syn wziął książeczkę z przysłanymi przez Marvela grafikami bohaterów i wskazał palcem na drzewo. Nigdy nie sądziłem, że je zagram. Miałem koszmary z powodu teatru szkolnego, w którym grałem drzewo w wieku 10 lat. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones