Gra "UglyDolls: (Nie)doskonała przygoda" już w sklepach

  • CDP Sp. z o.o.
  • Gry
Przygoda z Paskudami nigdy się nie kończy. Dziś swoją premierę ma "UglyDolls: (Nie)doskonała przygoda", gra, która uczy, że każdy jest unikalny. Produkcja zadebiutowała na komputerach PC oraz konsola Xbox One, Nintendo Switch i PlayStation 4 w polskiej wersji językowej (napisy).

8eea6644-2097-400c-a285-cca83a012df0.jpgCzasem nawet największa katastrofa może przerodzić się w pełną zabawy przygodę, prawda? Mamy dla Was dobrą wiadomość. W paskudowym ogrodzie zoologicznym wydarzyła się właśnie katastrofa. Wszystkie roboty uciekły z ZOO i to w nocy, kiedy nad Paskudowem unosi się tajemnicza mgła. Tak, zdecydowanie zrobiło się trochę strasznie. Na całe szczęście aż dziesiątka oryginalnych Paskud przybywa na ratunek. Przecież każdy to wie – katastrofa oznacza przygodę!Witajcie w losowo generowanym ZOO w Paskudowie, w którym zawsze jest coś ciekawego do zobaczenia i gdzie za każdym rogiem może kryć się zbiegły robot. Będziecie się świetnie bawić! Złóżcie więc drużynę pięciu ukochany Paskud, z których każda ma zestaw unikalnych umiejętności i ruszcie na ratunek!

"UglyDolls: (Nie)doskonała przygoda" to gra, który uczy, że każdy jest unikalny. Akcja gry dzieje się w uniwersum UglyDolls. Film "Paskudy. UglyDolls" w kinach w całej Polsce będzie miał premierę 31 maja 2019 roku
Informacja sponsorowana

zobacz też:

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię