Max już w czerwcu w Polsce. Co znajdziemy w ofercie nowej platformy streamingowej?

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Max+ju%C5%BC+w+czerwcu+w+Polsce.+Co+znajdzie+si%C4%99+w+ofercie+nowej+platformy+streamingowej-154705
Max już w czerwcu w Polsce. Co znajdziemy w ofercie nowej platformy streamingowej?
Już w czerwcu tego roku w Polsce zadebiutuje platforma streamingowa Max. Na jej ofertę programową będą składać się seriale, filmy pokazywane wkrótce po premierach kinowych, produkcje dokumentalne oraz kultowe programy telewizyjne i międzynarodowe wydarzenia sportowe. Max zapewni subskrybentom ponad dwukrotnie większą bibliotekę treści w porównaniu z HBO Max. Użytkownicy dostaną także dostęp do najpopularniejszych kanałów telewizyjnych w różnych kategoriach tematycznych, w tym do kluczowych lokalnych i globalnych stacji newsowych – TVN24 i CNN.

Co znajdzie się w ofercie Max?


Na platformie Max już 17 czerwca zadebiutuje długo oczekiwany drugi sezon serialu HBO Original "Ród Smoka". Subskrybenci Max zyskają dostęp do najwyższej jakości rozrywki – filmów takich jak: "Barbie", "Aquaman i Zaginione Królestwo" czy "Wonka", a także oryginalnych produkcji HBO – "Detektyw: Kraina nocy", "Reżim”, "Sympatyk" czy premierowy drugi sezon serialu "Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta". W przyszłości na platformie pojawią się także wyczekiwane seriale Max Original takie jak drugi sezon "Odwilży" Xawerego Żuławskiego czy "Pingwin" oraz film "Diuna: Część Druga". 

Max to także miejsce dla wielbicieli fascynujących i często kontrowersyjnych produkcji dokumentalnych. Jeszcze w tym roku w serwisie zadebiutują polskie dokumenty Max Original – "Król Zanzibaru", "Łowcy skór" czy "Hope" Martyny Wojciechowskiej. Max w Polsce pracuje także nad dwoma nowymi produkcjami serialowymi, do których zdjęcia rozpoczną się już wkrótce.  

Na platformie Max będzie można zobaczyć każdy moment najważniejszego wydarzenia sportowego tego roku, czyli Letnich Igrzysk Olimpijskich Paris 2024. To wydarzenie przyciąga przed ekrany setki milionów ludzi z całego świata i cieszy się najwyższym zainteresowaniem kibiców wielu dyscyplin sportowych niemal wszystkich państw na świecie. Będzie to pierwsze tak spektakularne wydarzenie sportowe, do transmisji którego dostęp będą mieli wszyscy subskrybenci platformy Max. 

Pakiet podstawowy

  
Cechuje go bardziej przystępna cena, a więc większa dostępność najwyższej jakości treści przy ograniczonej liczbie reklam. Taka usługa znana jest już polskim użytkownikom Playera, który jest lokalnym pionierem w zastosowaniu rozwiązań łączących tańsze subskrypcje z limitowaną liczbą wyświetlanych reklam.

Oglądnie seriali, filmów i programów na dwóch obsługiwanych urządzeniach jednocześnie.

Jakość Full HD. 

Pakiet Standard

  
Oglądanie seriali, filmów i programów na dwóch obsługiwanych urządzeniach jednocześnie. 

Jakość Full HD. 

Możliwość pobrania do 30 tytułów, aby oglądać je offline. 

Dostęp do najwyższej jakości biblioteki treści na żądanie bez reklam.

Pakiet Premium


Najlepsze doświadczenie oglądania seriali, filmów i programów. 

Oglądnie seriali, filmów i programów na czterech obsługiwanych urządzeniach jednocześnie. 

Jakość Full HD lub 4K, dźwięk Dolby Atmos przy wybranych tytułach. 

Możliwość pobrania do 100 dostępnych tytułów, aby oglądać je offline.

Dostęp do najwyższej jakości biblioteki treści na żądanie bez reklam. 
 

Pakiet dodatkowy "Kanały TV i Sport"


Dostęp do bogatej biblioteki kanałów na żywo m.in. stacji informacyjnych – TVN24 i CNN, rozrywkowych – TVN, TVN7, dla dzieci – Cartoon Network i Cartoonito, a także sportowych – Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz relacji z najważniejszych wydarzeń sportowych, w tym tenisowych Wielkich Szlemów, Pucharu Świata w skokach narciarskich, Speedway Grand Prix, kolarskich wielkich tourów, wyścigu 24h Le Mans i wielu więcej.

Dostępny jako dodatek do każdego bazowego pakietu.

Oglądnie kanałów telewizyjnych i relacji sportowych na dwóch obsługiwanych urządzeniach jednocześnie (w ramach możliwości pakietu bazowego). 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones